Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cqr

    aktív tag

    válasz Kashim #109 üzenetére

    Szerintem használjátok megelégedettséggel a számotokra megfelelő rendszert, legyetek boldogok, de ne győzködjétek egymást, így megspóroltok egy fél fórumra való személyeskedést és egy csipetnyi önégetést.

    Ha elolvasod #91-t, és az arra adott választ/válaszokat akkor sztem elég tisztán látszik, hogy ki kezdte, és ki próbált meg vitát generálni (protip: nem Lirion). Így kicsit igazságtalanul használod itt a többes számot.

    De tudod mit, én is idézek (én csak a vicc kedvéért):

    Lirion: Korlátozás pl. hogy nem használhatod rendesen a telefont mass storage módban

    Everman:Nem is akarom, mert..
    ----
    Lirion: nem küldhetsz át bluetoothon fájlokat

    Everman: BT-on soha senkinek nem küldözgetek semmit, kinőttem a kisiskolás bohóckodásból már jó régen.

    Jó mi? Lirion leírja az igényeit, Everman meg megmondja neki, hogy azok rosszak, mert neki nincsenek ilyen igényei, másképp csinál meg dolgokat... ..Szóval sztem ne vedd őket egy kalap alá.. ; )

    [ Szerkesztve ]

  • cqr

    aktív tag

    válasz Everman #115 üzenetére

    Kissé rosszul vágtad össze az idézeteket

    Valaki meg mintha kicsit rosszul súlyozta volna őket. ; )

    Btw, melyik app-al lehet cserélni az sd kártyát, ezt nagyvonalúan elfelejtetted megírni neki.
    (Sejtem, hogy erre milyen válasz jönne.. szóval meg lehet spórolni.. : )

    joey20:
    hogy van rá megoldás, ha neki ennyire kell

    Nem volt nehéz úgy kiragadni, mert érdekes módon nem fért bele +1 szóban a megoldás leírása, de +3 sorban az igen hogy az neki mennyire nem kell. Fordított esetben lehet, hogy nem generált volna vitát.. az meg persze elfogadhatatlan. : )

    A hsz többi részére (de inkább a végére) meg nyilvánvalóak az "okok". : )

  • cqr

    aktív tag

    válasz joey04 #112 üzenetére

    Hmm, ezt még beírom, aztán megpróbálom elhagyni a süllyedő hajót.. : d

    A #91-ről sem az ugrik be mint neked.

    A #91 ominózus része:

    Én józanul mérlegeltem és számomra a symbian a legjobb rendszer, az iOS elmehet a búsba a hülye korlátozásaival

    Lirion-nak volt néhány számára fontos "tulajdonság".. (pl.: bt, massSt, SD). Ezeket az iOS alapból nem tudja. Más az elve a két rendszernek, más a megcélzott közönség. Meg lehet "hekkelni" (mindkettőt) de ettől még ugyan úgy igaz lesz az, hogy Lirion szempontjából az iOS-ben gyárilag több a korlátozás mint a symbianban. Miért venne iOS-t, ha azok a dolgok amiket használni szeretne csak jb után elérhetőek, míg a symbian-on alapból is. (Ettől függetlenül szignózhatja, patchelheti a symbiant kedve szerint, de míg itt opcionális, a másik rendszeren számára elkerülhetetlen.)

    Amennyiben Lirion soha nem élt a szignózás és patchelt firmware lehetőségével, akkor fel lehet hozni, hogy a jb utáni megoldások nem játszanak, ellenkező esetben viszont még ennyi sincs az oldalán.

    Ezt lehet nézni úgy is, hogy egyszerűen az egyik rendszer gyárilag is ki tudja elégíteni ezeket az igényeket, a másik nem. Akkor "nyilván" azt preferálod ami gyárilag is tudja nem? A másikban meg a te szemszögedből több a korlátozás.

    Van egy olyan érzésem, hogy abba az ominózus idézetbe senki sem kötött volna bele ezen a fórumon.. (leszámítva azt aki meg is tette, de ő még saját bevallása szerint is elfogult az apple felé..).

    ---
    Valamikor sheratan egyébként szépen leírta amit én is megjegyeztem volna a topikban.. szóval "+1" a 90-es hsz-ra : )
    Csak esetleg még hozzátenném, hogy én meg olyan audit nem vennék, aminek a szélvédője be van fújva fekete festékkel, és csak egy kis 3.5"-os lyukon lehet kilátni.. : DD..

    [ Szerkesztve ]

  • cqr

    aktív tag

    válasz Kashim #128 üzenetére

    Sztem meg valahogy úgy történhetett, hogy volt két telefonja, az egyikről felhívta a másikat, majd mindkettőt a fejéhez emelve ennyit szólt bele az egyikbe (titokzatos, eltorzított hangon, hogy úgy tűnjön nem saját magától jött):

    "Nem az iPhone a legjobb telefon"

    Ez figyelembe véve, hogy mindkét vitapartner everman azonnal összehoz egy 12 órás beszélgetést (monológot). :DDD

    #132: Weak comeback is weak. : s ; )

    [ Szerkesztve ]

  • cqr

    aktív tag

    válasz Everman #170 üzenetére

    Apple párti, hát igen, Samsung telefon és Wintel PC mellett garantáltan elfogult Apple párti fan volnék...

    Ugye nem arra célzol, hogy nem? Á, biztosan nem, hiszen már más topikban "bevallottad" (nem mintha ezen bármit is be kellene, mert nyilvánvaló ). Csak elsőre úgy tűnt, mintha ironizálni próbálnál.

    Csak tudod az a helyzet, hogy én magam is ugyanezt tapasztaltam a saját és ismerősöm készülékén is. Én még csak rendben lennék, mert eléggé Apple fan vagyok, de az ismerősöm inkább az Androidhoz húz, szóval a fenti szabály szerint nála nem kéne akadoznia

    Találd ki ezt ki mondta. (Spoiler)

  • cqr

    aktív tag

    válasz alamuszi #175 üzenetére

    Abban valsz. teljesen igazad van, hogy félreértelmezhető a diagram. Természetesen a riválisok esetén csak a mobil "divízió" értékét becsüli fel. (Nem egy végtelenül pontos becslés egyébként, de valószínűleg a "megteszi" kategóriát eléri)

    (Az eredeti cikk, melyben egyébként látszik a becslés menete is).

    --
    Egyébként természetesen nem csak "törvények/szabályzások/korlátozások" miatt nem venne meg a "liqiud-assets"-el összehasonlítható méretű céget az apple. Attól függetlenül, hogy elvileg egy annál nagyobbat is meg tudna.

    [ Szerkesztve ]

  • cqr

    aktív tag

    válasz Everman #182 üzenetére

    Ha egy elfogult Apple fan lennék, akkor használnák más terméket?

    :DDD Egy nyilvános kivégzésen nem sír annyit az elítélt, mint te azzal az sgs-sel.. ha valaki nem ismer még azt hiheti, hogy kb. mártírosat akartál csak játszani amikor megvetted.. Szóval ettől még olyan apple fan lehetsz, hogy csak na.. ha nem lennél az, akkor annak a 2k hsznek talán a töredékét ha beírod ebbe a fórumba.. : d

Új hozzászólás Aktív témák