Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Blizzardking

    őstag

    válasz fairi #35 üzenetére

    Nem hiszem hogy vaktában lövöldöznének. Pontosan jól ismerik a konzumidiótákat. Részben kutatják, részben pedig kitermelik és alakítják őket. Ami nagyon fontos sarokköve a konzumidiótaságnak: sose legyél elégedett a jelenlegi helyzeteddel. Sajnos ebből az következik, hogy lelkileg meg kell nyomorítani az embereket, hogy sose legyenek elégedettek magukkal. Tehát az lesz a végeredmény, hogy jól kiszámítható, lelkileg kicsinált, sajnálatra méltó szerencsétlenek képezik a feljesztések fő irányát. Jól írta MaCS_70 a gyerekeket, egyfajta gyerekes, bizonyítani vágyó, éhes, érzelmileg túlfűtött állapotban kell tartani felnőtt embereket (lásd egy telefonért kempingező szurkolókat a boltok előtt). Ha racionalizálni kezdenek, az már régen rossz. Ez vezet a fogyasztási kényszerhez, az elégedetlenség pedig az örökké váltani akaráshoz. De szerintem ezzel nem mondtam különösebben újat, kb mindenki tisztában van vele. Nem is offolok tovább, csak azon akadtam ki (talán a kelleténél jobban is) hogy a konzumidiótáknak hálásnak kell lenni. Lehet - ezt elismerem - hogy a "feljődéshez" az energiát ők is mozgatják a rendszerben, de az irányt nagyon félreviszik az idióta külsőségek felé (általában mert a rálátásuk addig terjed). Emiatt ez nem is igazi fejlődés, hanem csak folytonos, utólag megkampányolt változtatgatás.
    Plusz ne azt kelljen irigyelni aki kényszerből cselekszik, csak mert őt szolgálják ki jobban.

    "Astral engines in reverse - I'm falling through the universe again..."

Új hozzászólás Aktív témák