Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Blizzardking

    őstag

    - a júzer attól érzi biztonságban magát, ha hap "frisstéseket" havonta kettőt, 5 évig, de 2 év után (mikor lejárt a futamideje) már hirdeti "garcmendes fullgyári álapodba" és rohan aláírni a legújabb alfa-ás béta állapot közt tengődő csúcs cuccát újabb 2 évre, amire szintén 5 évig akar majd frissítéseket kapni
    - fingja sincs mi fog változni, jobbára meg se nézi előtte
    - ha feltette fingja sincs mi változott, de rémesen boldog, érzi hogy foglalkozva van vele kérem
    - fel se merül benne, hogy még azt se döntheti el, hogy felrakja-e vagy sem, tehát az hogy felrakta, egyáltalán nem érdem, maximum először engedelmeskedett, good boy.
    - mindegyik tartalmaz 3-4 hibajavítást, de fel sem merül a kérdés, hogy 4 frissítéssel ezelőtt 16 komolyabb hibával miért volt akkor ugyanilyen boldog
    - minden ami nem kap frissítést, szar, függetlenül attól, hogy mi javítandó van (vagy nincs) benne.

    Mindent értek. Ja, nem.

    "Astral engines in reverse - I'm falling through the universe again..."

  • Blizzardking

    őstag

    válasz joey04 #34 üzenetére

    Kommentemben, amire reagáltál, hol olvastad azt a szót hogy "Apple"?
    Amatőrségről, írtam, nem másról. Az hogy ki veszi magára...

    janeszgol - ezt értem. Amit írtam, azt arra írtam, hogy valaki meg se várja jó-e, rossz-e, már szórja is fel. Mondjuk sokmindent úgyse tehet, max húzza az időt ha valami szarabb lett mint volt.

    Arról meg ne beszéljünk, használt vásárlók esetében, hogy valaki presztízst vél belelátni más fülzsíros, telimorzsázott, bőrdarabkákkal telinyomott használt szájszagú ájfónjába. Ezért aztán tényleg megéri öt évig frissen tartani a rendszert, hogy a szökött segédmunkásnak is 4. tulajként szifonja legyen.
    Ezen a presztízs-hitel-használt cucc tengelyen frankó tudathasadás van ebben az országban, rossz nézni.

    [ Szerkesztve ]

    "Astral engines in reverse - I'm falling through the universe again..."

  • Blizzardking

    őstag

    válasz .Szaki. #52 üzenetére

    Na ez egy érv volt. :R
    Csak abban nem hiszek, hogy minden frissítés jobb mint az előző. Ha az alma igazán tisztességesen akarná kitolni a gép termékciklusát 5 évre, akkor szabadon eldönthetővé kéne tenni hogy frissíted-e vagy sem.
    Gyakorlatilag a kivezetés fázisában is rádkényszerítik, hogy a felfuttatás fázisában készített OS-ről válts.
    Ki a fene hiszi el, hogy egy 4 éves készüléket puszta jóindulatból ők még jobbá akarnak tenni? Az események ismeretében költői kérdés volt.
    A másik - szintén általános, nem IOS-es észrevételem - az volt, hogy nem a frissítések gyakorisága határozza meg, hogy egy gyártó mekkora király, hanem a tartalma. Ha egy rendszert évekig lehet hibajavítani havi rendszerességgel, akkor a kiadás pillanatában az egy fos volt. Ahogy az sajnos szinte mindenhol így is van, a nagy rohanásban, versengésben. Ez a "mi naponta frissítünk mert nekünk az ügyfél az első" egy óriási bullshit, kell a francnak. Frissítsetek amikor érdemben van mit.

    "Astral engines in reverse - I'm falling through the universe again..."

Új hozzászólás Aktív témák