Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Laci4

    senior tag

    válasz azbest #870 üzenetére

    Halli!

    Még amikor megdöglött, szétkaptam.. (meg még elötte is) nem látszik rajta semmi egyértelmű hiba. (elcsúszott, elfüstölt alkatrész, megégett fólia, vagy ilyesmi..)
    Anno '96-ban elektroműszerészként végeztem, valami még dereng, bár nem képeztem magam tovább, illetve nem ilyen téren melózok. Csak az alapok maradtak meg..
    A digitális technika már "kínai" ;]

    6-700 forintért meg szervizbe max. munkalapot vesznek elő, meg talán még a tollat...

    Vissza posta: igen, én is azon matekolok, hogy sajna nem éri meg, mert itt nem tudom megjátszani a paypal dolgot. Meg sajnos eddig egy vissza posta dolgom volt, arra is rápacsáltam. (banggood, autó kamera.. paypal szerencsére postát fizette, azt nem buktam, de kínai állította, hogy nem kapta meg, posta meg csak annyit tudott lekövetni, hogy az országba megérkezett... sajnos más is megszívta, paypal meg az eladó felé döntött, úgyhogy nem is feszegettem tovább, valami minimális visszatérítést adott banggood.. bele törődtem..

    Itt még bepróbálkozom egy olyannak, hogy vásárolnék még egy tunert, nem tudna adni rá egy extra, extra kedvezményes árat? (bár paypal védelem akkor megint csak nem lesz..) Lehet jobban járnék egy e-bayes eladóval.. ?! :U :W

    Mert jó lenne ez a kis tuner, egész jól ment, és lényegesen jobb a képe, mint analóg adásnak..
    Vagy keresni valami más DVB-C-s tunert a gépbe, bár emlékeim szerint rövid keresés alapján nem igazán van itthon.. nem tudom miért nem állnak erre rá.. :(

Új hozzászólás Aktív témák