Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Flagstaff

    tag

    válasz Zsolt74 #2168 üzenetére

    Láthatóság szempontjából az általad fotózott fekete óralap a finom rajzolat miatt nem a legjobb összehasonlítási alap, vannak sokkal jobban láthatóak is. Olvashatóság valószínűleg mindenkinek mást jelent, nekem az a lényeg hogy ha ránézek az órára, tudjam mennyi az idő. A többi adatot úgyis olyan kis pichányi karakterekkel jeleníti meg bármelyik óralap akár fekete akár fehér, hogy az órát forgatni kell (beltérben meg főleg) és a szemhez közelebb emelni a normál nézési távolsághoz képest. Minél több adat van a kijelzőn, annál zsúfoltabb és annál inkább értelmezhetetlen egyetlen odapillantással. Bár nem vagyok oda a digitális óralapokért - ízlések ugye - ma beállítottam próbából egy pár órára fehér és egy pár órára fekete digitális óralapot a gyári választékból. Az órán lévők közül a fehér tűnt számomra használhatóbbnak és ezért teljesen érthető ha inkább ilyeneket keresel.

    A legtutibb a Marek Zima-féle lenne ami kicsit fentebb is látható egy képen, tiszta KÉK számlappal, a többi dolog meg változatlanul szerepelne rajta. Na az nagyon bejönne. :-)

Új hozzászólás Aktív témák