Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #93794560

    törölt tag

    válasz huskydog17 #56 üzenetére

    Az a baj, hogy ebben a témában sok az olyan ember, aki a két véglet egyikét képviseli. Az egyik az a felhasználó, aki vakon ragaszkodik a régi dolgokhoz, és akkor sem frissít, vagy vált újabbra, ha azzal jobban járna. A másik véglet pedig rögtön lecsap a legújabb dolgokra, függetlenül attól, hogy van-e rá szüksége, vagy nem! És emellé elmaradottnak nézi azokat, akik nem száguldanak vele.
    Én igyekeztem józanul megítélni, hogy mire van szükségem. A régi gépem, ami teljesen jó állapotban van, simán elvinné a Win7-et is, de mivel használnom kell olyan szoftvereket, amik az új rendszeren nem működnek, úgy döntöttem, hogy az eredeti XP-t hagyom rajta.
    A másik gépre ugyan telepíthettem volna Win7-et, de minek, ha a hozzáadott Vista teljesen simán, és zökkenőmentesen megy rajta. Én nem fogok egy jól működő, jogtiszta rendszert lecserélni egy másikra, csak azért, mert ez a trendi! Ezzel nem zárom ki a lehetőségét, hogy egyszer mégis átállok rá, de nem most. A Vista teljesen jól kiszolgál, a biztonságossága nagyon jó, ráadásul jogtiszta, úgyhogy egyelőre eszem ágában sincs lecserélni. Warezolni meg nem akarok.

    U.i.: Azért arra kíváncsi lennék, hogy a hirtelen megugrott Win7 telepítések közül hány a legális!

Új hozzászólás Aktív témák