Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mrpingvan

    tag

    válasz Navaren #180 üzenetére

    Sajnos, ez még mai napig megvan, igaz sokkal kisebb réteggel. Az olyan emberek, akik a telefont kb. csak telefonálásra használják, SMS, email, és mondhatni semmi más (pl. üzletemberek egy része), megveszik csak a "márka" miatt. Lehet, hogy ahhoz van szokva, de amikre ők használják, nem lenne más droidon. Régebben szolgáltatónál dolgoztam, és sajnos tényleg így van.
    Persze, ahogy telik az idő, és az okostelefonok funkció egyre alapabbak lesznek, hozzá nem értő embereknek is, így ez a réteg egyre kisebb lesz. De még mindig vannak.

    Nem olyan rég az egyik szolgáltatónál dolgoztam és egyszer, amikor egy vezető beosztású nő hosszabbított nálam szerződést, és vett egy iPhone 7t vagy 8t (nem emlékszem :( ), a Huawei P9-se helyett, ami tökéletesen működik és szerette is, megkérdeztem, hogy miért. Azt mondta, hogy vannak olyan üzlettársai akik szerint olyannal nem szabad bízniszelni, akinek nem iPhoneja van.
    Tudom, hogy úgy hangzik, de nem kitaláció. Ezzel nem azt mondom, hogy minden Applefan/használó/... ilyen, de vannak ilyenek. Sajnos.
    Persze, pont fordítva is lehet ilyen. Márkától függetlenül ez egy borzasztó és 0 IQ-s hozzáállás.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák