Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lugosi

    MODERÁTOR

    válasz bok92 #228 üzenetére

    Szerintem már a sima 6s-t se lehet egy kézzel (már persze mekkora kézzel, az enyémmel biztosan nem).
    A +ban viszont van nagyobb akku és ois.

  • kali

    legenda

    válasz bok92 #252 üzenetére

    amennyiben csak a fogást nézem, úgy nekem az 5s volt az utolsó igazi egykezes mobiltelefon, a 6s kontra 6s plus, vagy bármilyen más típusok azonos aránnyal, már inkább a mindegy kategória, ahol az egyéb adottságok döntenek.
    más kérdés, hogy ha valaki megszokja és megszereti a nagyobb kijelzőt, akkor az 5s és társai nagyon felejtősek lesznek.

    Lirion; nem én alapoztam bármire is, hanem a megfelelő biztonsági szakemberek, akik a knox megjelenése előtt hallani sem akartak az androidról - a samsung kivételével, más gyártók kapcsán azóta sem igazán -, hanem az ios volt a preferált, talán nem véletlenül...
    azok a cikkek, ahol a felhasználói "vélemények/tapasztalatok" alapján cikkeznek róla, hogy melyik a stabilabb...stb., nem teljesen valós mintavételezési alapra épülnek - az ios alapértelmezetten jelenti a problémákat, ha egy letöltött alkalmazás nem megfelelően működik, amíg android alatt sokan moddolt firmware verziót használnak, ahol csak az látszik, hogy letöltötték az alkalmazást, de a jelentés alapban kiiktatva, így ha gond is van vele, az nem kerül küldésre, tehát hibamentesnek titulálják -, erről is születtek írások, csak azokat már valahogy ignorálják bizonyos táborok...

    akinek kétségei vagy gondjai vannak az iphone/ios kapcsán, azoknak nem kell megvenni, de a véleményüket nem tudják másokra/mindenkire ráerőltetni, hiába is próbálják bármivel alátámasztani.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák