Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Juhaszatti

    addikt

    Az utóbbi évek legjobban sikerült szériája, a hétvégén volt is alkalmam megnyomkodni mindhármat. Tetszenek, de sajnos azt hiszem nem én vagyok a célközönség.

    Kézbevéve a Pro 5,8"-a számomra túl kicsi, a Pro Max 6,5"-a pedig túl nagy. Utóbbi bitang súlyáról nem is beszélve. Kb 70 grammal nehezebb mint a mostani telefonom, ami önmagában nem hangzik ugyan soknak, de ha belegondol az ember hogy egy nap több órát tartja kézben/zsebben, már nagyon érezhető ez a különbség.
    A sima 11 6,1"-ja már ideális méret nekem, csak ott meg számomra sok a kompromisszum. Jobban szeretem az Amoledet, és hiányozna a zoom kamera is, mert sokat használom. És ez szubjektív ugyan, de nekem azon már óriásiak a kávák is a mostani telefonom után.

    Az éjzöld szín egyébként nagyon betalált nálam, és nagyon tetszik a matt üveg hátlap is. Ebből is lehetne trend, ha már a többi gyártó előszeretettel veszi át a megoldásaikat. A kameraelrendezés sem annyira csúnya élőben mint amilyennek a képek alapján gondoltam, hasonlóan voltam anno a notchal is. Bár az számomra még mindig nagy, még ha tudom is hogy itt legalább van értelme és funkciója.
    A kamerák teljesítménye előtt le a kalappal, meglepett az Apple, az elmúlt évek alapján nem vártam tőlük ilyen minőségi ugrást. Nagyon egyben van, pofásak a képek amiket produkál.

    Borsos áron vannak ugyan, de aki 3-4 éves telefont vált, annak megérheti ez újabb 3-4 évre. Összességében jól sikerült széria ez, de sajnos tényleg nem én vagyok a célközönség.

Új hozzászólás Aktív témák