Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bali

    tag

    válasz DEJVID #6 üzenetére

    Volt szállodai dolgozó vagyok, tudnék mesélni. Azért csinálják így sokan, mert könnyebb a szülőknek. Ha odaadják a gyereknek, akkor nincs hiszti, meg nyavajgás. Le van foglalva a gyerek egy ideig, nincs vele gond. Volt olyan házaspár, aki lejött inni a bárba és úgy kellett szólni nekik másfél óra múlva, hogy valamelyikük legyen szíves már felmenni a szobába, mert a szobalány leszólt a recepcióra, hogy a gyerek 1 órája torkaszakadtából sír egy szobában, az egész emelet azt hallgatja. Ráadásul szóltunk nekik és az anya még fel volt háborodva, hogy megzavartuk őket, vágta az arcokat rendesen. Összefoglalva van baj.

    [ Szerkesztve ]

    Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Watch Active 2

  • merqree

    őstag

    válasz DEJVID #6 üzenetére

    5 éves lesz a kislányom.
    Evés közben és asztalnál nincs tablet.
    Azonban találtunk már nem egy olyan éttermet, ahol a gyereknek rendelt ételek prioritást élveznek, mert a gyerek várni nem tud. Egyiksem. De amint elétolják az ételt, csend lesz.
    Régen mi volt? Nem volt étterem. Engem legalábbis nem igazán vittek étterembe a szüleim (76os évjárat, megyeszékhely)

  • nemlehet

    őstag

    válasz DEJVID #6 üzenetére

    Alkoholizmusba fordulással :D meg amúgy 20 évvel ezelőtt egészen kicsi gyereket is kicsaptak az udvarra, nesze játszál amíg elmosogatok. Ma egyrészt szerintem többen élnek lakásban másrészt meglátja a szomszéd egyből jön a gyermekvédelmi eljárás...

    Én emlékszek hogy kb nagy csoportos voltam és simán elengedtek a 12 éves unokatesómmal kb egész napra csavarogni.

    De ma már nem lehetne ezt megtenni, veszélyesebbek az emberek, több az autó, meg amúgy is egyből hívják a rendőröket ha egy gyerek egyedül van.

    Meg amúgy is több ám az inger mint régen, fel van gyorsulva az élet. A gyerek olyan, hogyha nem lát valamit nem hiányzik neki többnyire, de elég csak 1 gazdag ficsúr az osztályban aki mondja, hogy neki ez vagy az van, már azonnal menni fog otthon a hiszti.

    Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

  • andris5

    tag

    válasz DEJVID #6 üzenetére

    "Még valamikor, amikor lehetett, voltam szállódában, és megdöbbenve tapasztaltam, hogy a szülők csak így tudják etetni a gyereket, hogy tableten/telefonon valami szart nézetnek velük. ..."

    Minden tisztelettel!
    Négy gyermekünk van, utolsó kör dupla (ikrek). Szörnyű kajálók, - gondolom - megunják és mennének játszani. Azt is szörnyűnek találom, hogy kaja közben videóznak (egyébként te nem teszed, dicséret érte!) de majd ha dönteni kell hogy kaja közben szüttyögve de repetát is kérnek akkor lehet felül fogod bírálni az ügyet. Mi így döntöttünk, majd leszoknak később (első kettő gyerek már 17 és 15, még tapasztalat is van).

    De hogy On is legyek. Tudod ki venne a gyerekeiknek ilyen motyót... Ha idegbeteg gyereket akarsz nevelni akkor tedd csak.

    Szer: a kicsik 5 évesek

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák