Hirdetés
- Apple iPhone 17 Pro Max – fennsík
- Huawei P30 Pro - teletalálat
- Honor Magic V3 - mágikus realizmus
- One mobilszolgáltatások
- Samsung Galaxy S25 FE - fenséges, felejthető vagy felesleges?
- iPhone topik
- Xiaomi 15T - reakció nélkül nincs egyensúly
- Vivo X200 Pro - a kétszázát!
- Megvásárolható a Vivo X300 és X300 Pro Magyarországon, íme a hivatalos árak
- Samsung Galaxy S25 Ultra - titán keret, acélos teljesítmény
-
Mobilarena
Új hozzászólás Aktív témák
-
gabor9991
addikt
válasz
zsozsito87
#7350
üzenetére
Gyárit használok, azt is elküldtem vele együtt, mikor visszakaptam, a szerviz válaszában benne volt, hogy rendeltetésszerű használatra alkalmas, a megfelelő töltőáramot leadja.Amikor bevittem a vodafonehoz előtte a kocsiban még kipróbáltam, hogy biztos nem veszi-e a töltést, nehogy hülyének nézzenek.Erre mire megkapja a szerviz, megjavul.Bár az üzletben még nyomtam egy hard resetet, de azt előtte is többször próbáltam, nem sikerült vele megoldani a problémát.
Most újra nem lehet tölteni semmilyen töltővel, ameddig be van kapcsolva.Amikor kikapcsolom, akkor elkezd világítani az értesítő led, és elindul a töltés.Amint visszakapcsolom, a töltés leáll.Minden töltővel próbáltam, ami van itthon.
Töltő IC működését befolyásolja az, hogy a készülék be- vagy kikapcsolt állapotban van? -
gabor9991
addikt
válasz
zsozsito87
#7287
üzenetére
Tegnap visszakaptam a szervizből, azt írták, ott nem volt tapasztalható a hiba, SW- frissítés és kész.
Jó is volt, tényleg töltött bekapcsolt állapotban, win7 is felismerte. Egészen ma reggelig volt jó,mert ma már újra nem tölt, csak kikapcsolva, win7 is csak kikapcsolva látja, hard reset nem javította meg.
Mi lehet egy ilyen hiba oka?Holnap visszaviszem újra, mit tudok mondani, a szerviz mit vizsgáljon meg? -
gabor9991
addikt
válasz
zsozsito87
#7285
üzenetére
Kössz a választ, közben felhívtam az ügyfélszolgálatot, sajnos azt mondták, hiába új a készülék, nem cserélik, javítják.Gondolom alaplap csere lesz, meg újabb két hét várakozás
Ezért kérdeztem, hogy nem-e valami bug ez a jelenség. -
gabor9991
addikt
Egy új 7041x készülékkel van problémám.
Most kaptam pár napja, kicserélte a biztosító a régi töröttet.
Az vele a probléma, hogy nem tölt, csak ha kivan kapcsolva, és usb-n keresztül sem érzékeli a windows csak ha kikapcsolom.
Van erre valami megoldás?Factory reset nem segített. -
gabor9991
addikt
válasz
tomcsa44
#184
üzenetére
Szia!
Az én véleményem két hét használat után:
-Kijelző betekintési szögei egy IPS-hez képest kritikán aluliak.Ezzel meg kell barátkozni, nekem gyorsan sikerült, mert a vodánál 990 forintért hosszabbítottam szerződést go csomaggal

-Első nap megkarcolódott, pedig nagyon vigyáztam rá amíg nem volt a kijelzőn rajta a fólia.
-Ezzel nagyjából az összes eddigi negatív tapasztalatom le is írtam.
Most a pozitívumokról:
-Akku üzemidő még akkor is elegendő nálam egy napig, ha mondjuk hétvégén egész nap szól a wifin keresztül a rádió a kertben.
-wifi hatótáv kiváló, routertől 30-35 méterre, szabad téren, hozza a max. sebességet.Épületen belül, több falon keresztül is van wifi.
-Kijelző fényereje elég jó, még erős napsütésben is lehet látni a kijelzőn mi történik.
-Hangszóró hangos, jól szól.Engem is jól hall a hívott.
-Eddig nem sikerült megakasztani még a gyereknek sem....
Pedig szokta nyúzni.
-Kijelző mérete nekem éppen határeset.De nem bánnám azt se, ha egy picit kisebb lenne.
-Csak eszembe jutott egy újabb negatív tulajdonsága, ami az, hogy amikor a zsebemben van és mondjuk jön egy üzenet a viberen akkor feloldódik a képernyőzár és folyamatosan azt érzékeli, mint ha én nyomkodnám.
Röviden ennyi.
Ez egy alsó kategóriás telefon, az ára is annyi, természetesen ennek tudatában kell másik telefonhoz hasonlítani. -
gabor9991
addikt
Jól értem, hogy azért nem vagy teljesen biztos benne, hogy a c7 pop a legjobb választás a három közül?
A trend plus kijelzője nagyon szép, minden oldalról kitűnően látható, viszont automata fényerő szabályzó nincs benne.Asszony már két hónapja használ egy ilyet, semmi baj nincs vele.
Lg-t nem tudtam még kézbe fogni.
A c7 pop, üzletben nyomkodva néhány perc erejéig, nem tűnt gagyinak (smart 2 után), van automata fényerő, autófókusz,jack csatlakozó, led vaku.Igazából amire nekem kell, arra nem is kell több.
Fényképeket ilyeneket csinál:http://mobilarena.hu/tema/alcatel_one_tourch_pop_c7/hsz_44-44.html
Volt ám itt ilyen hozzászólás is :
(#48) Decepticon
Végre csórikámék is jampizhatnak mini tablettel!
Hiánypótló, az eladások is mutatják 
Mondjuk csóró szerencsére nem vagyok, jampizni meg végképp nem szeretnék, de nincs szükségem drága telefonra, amit a lányom nem egész két évesen csinálna vele arra felesleges.
Ezt meg szinte ingyen dobják most hozzám, ha kell.
De sajnos még nem sikerük mindig eldöntenem, melyik legyen...Köszi a választ mindenkinek.
-
gabor9991
addikt
Jelenleg melyik készülékkel érdemes inkább szerződést hosszabbítani?
A C7 pop vagy az LG L70 esetleg a galaxy trend plus?
Vodafone smart2 után nekem mind hatalmas ugrás lenne, de kíváncsi lennék a véleményekre.
Új hozzászólás Aktív témák
- Gamer PC-Számítógép! Csere-Beszámítás! I5 12600K / RTX 3070Ti / 32GB DDR5 / 512 SSD!
- Honor X7b 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- HIBÁTLAN iPhone 14 128GB Midnight -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3093, 91% Akkumulátor
- MSI Katana GF76 - 17.3"FHD 144Hz - i5-11400H - 8GB - 512GB - Win11 - RTX 3050 Ti - MAGYAR
- Bomba ár! Lenovo X1 Carbon G7: i5-8365U I 16GB I 512GB SSD I 14" FHD I HDMI I Cam I W11 I Gari!
Állásajánlatok
Cég: NetGo.hu Kft.
Város: Gödöllő
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Ezért kérdeztem, hogy nem-e valami bug ez a jelenség.




