Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • harcitomi

    tag

    válasz Ed3r_X_ #51 üzenetére

    Persze, de ezen az áron azok se jobbak, főleg nem nagyságrendekkel.

  • modeart

    tag

    válasz Ed3r_X_ #51 üzenetére

    Én nem használom az OTU-t, lévén tökéletesen működik a hálózati upgrade - még az adatok is maradnak. (több MPop teló is van a családban, mindegyiknél jó.)
    Érdekes vélemény a Prestigio, Akai vs Alcatel.
    Prestigio: árban fej fej mellett az Alcával, ellenben ez nem valódi mobilgyártó, kínai noname teló saját lógóval, mint a MyAudio). Azért az Alcatel TCL néven saját cuccot gyárt, nem nevezném noname gyártónak.
    Érdekes a bizalmad az AKAI márkára, aminek ugye semmi köze a régi nagynevű japán gyártóhoz, ellenben eddig csak szemetet gyártott (általános vélemény, még a Mediamarktban is szídják hogy sokat visznek vissza). A Glory lehet jó, de azért nekem egy kicsit többet kell bizonyítani. Ja, és a szupport részéről 0 a tapasztalat. Én AKAIt nem vennék, akármennyire is kedvező az ára.
    A kamera részről: az Alcatel még soha nem rakott össze normális kamerás telefont. :( Akinek ez nagyon fontos szempont, kéretik az Alcatel teszteket ignorálni, átlépni, mert értelme nincs erről vitatkozni.
    Én azok közé tartozom, akik kb. 5 képet lőnek egy telóval évente....,
    Inkább írhattál volna Xiaomi-t, na az például valós alternatíva, minőségben, árban.

    [ Szerkesztve ]

  • haris

    őstag

    válasz Ed3r_X_ #73 üzenetére

    Szia Ed3r_X_
    szerintem annak sincs sok értelme. Talán emlékszel ot995 topikban láttuk egymást párszor. Talán emlékszel, én vagyok aki nem frissít, most is gyári 2.3.6om van rajta.
    Most 1éves a 995öm, amikor megvetem tökéletes volt minden, a navi gúgli mappal, sygiccal tökéletesen irányított, stabilan tartotta a jelet. Aztán fél év után kezdett fura dolgokat csinálni. Elment a jel, de egy újraindítás megoldotta mindíg. Na ma már csak elvétve van csak jelem, vagy igen gyorsan elvész, és a reboot sem segít.
    Szóval az, hogy a teszt készülék akkor és ott jó, ki tudja meddig lesz az.

  • modeart

    tag

    válasz Ed3r_X_ #81 üzenetére

    Az tény, ugyanakkor én addig nem buherálom a romot, amíg az amúgy teljesen jól működik. A régi 918-ast kiheréltem, mert abban tényleg volt sok olyan felesleges app a háttérben amit soha az életben nem használtam volna (fb, g+) de a mostani telóm olyan jól műxik egyelőre hogy minek bütyköljem? És akkor el is érkeztünk megint ahhoz a kényes témához, hogy most akkor tud-e optimalizálni az Alcatel vagy sem.
    Én is örülnék mondjuk több ramnak, de nem olyan áron mint a G510. :)

    Nekem egyébként van egy teóriám erre az érdekes jelenségre. Ahogy szervergépeken csináltuk: akkor kellett több ram, ha szar volt a rendszer vagy gyenge a proci vagy lassú a ram, akkor ilyenkor az ideiglenes adatok többet csücsültek a memóriában feldolgozásra várva, mígy ha gyors volt a rendszer/ram/cpu akkor a kevés ram is elég volt, mert viszonylag gyorsabb volt az adatfeldolgozás is, hamarabb szabadult fel fölös hely. Persze az android nem teljesen így működik, de lehet benne valami, mert nem csak app van a memóriában hanem adat is.
    Úgyhogy az én elméletem: gyors elérésű ram, jól optimalizált OS és elég az 512 is.
    Ha viszont össze van gányva a hardver és a ram is lassú, akkor az isten ramja se elég.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák