Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fatpingvin

    őstag

    válasz Alogonomus #26 üzenetére

    én már sokkal inkább az InnoSilicon-tól várom a változást, amit az intel csinál a dGPU fronton az szerintem már a közröhej kategória, évek óta megy a hype hogy na majd intel videokártya... az elején én is lelkesedtem, ugyanis az intel szoftveres hátterében még nem csalódtam, de a hardver sehol.

    csúcskártya vagy nem... engem eléégggé bosszant hogy a feature card kategória ennyire kikopott, ha alsóbb kategóriás kártyát akarsz akkor konkrétan csak a régiek paradnak. a nvidiának mikori a legutolsó low-end dGPU-ja? ez a 1030-as lenne.

    Most az AMD is csinált valamit ami az alsóközép kategóriát célozza, én kifejezetten örülök neki hogy ezen a szeleten is van végre valami korszerű technológia.

    a high-end hajkurászása szerintem butaság, játszódásra vegyél vissza az igényeidből és nem fogsz csalódni meg folyamatosan bosszantani magad hogy jaaaj drága a vas. a számlát meg tessék benyújtani a fejlesztőknek hogy lesznek szívesen elkezdeni optimalizálni.
    azt kéne belátni végre hogy nincs ilyen hogy bányász meg gamer kártya, egy és ugyanaz, a GPU alkalmas számítási feladatokra, viszonylag elemiekre, ha az egyikre jó akkor a másikra is, sőt talán kicsit fordítva is, a graphic pipeline végét lehagyva gémelni nem lesz alkalmas de bányászni továbbra is, tehát maximum gémer-álló bányászkártyákat lehetne gyártani, fordítva nem.

    A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

  • LK

    addikt

    válasz Alogonomus #26 üzenetére

    Végre egy a valóságtól nem elrugaszkodott hsz! :R
    Nekem 3 éves RX570-em van. Elvagyok vele. Ha bedöglik és választani kell, hogy ez 130-ért, vagy egy másik kártya 250-300-ért, gondolkodás nélkül ezt választom. Szó nélkül vállalom a kompromisszumokat, és akinek nincsen ablakon kidobandó pénze, nem sok választása marad. Szerintem szándékosan lőttek alá a teljesítménynek, hogy véletlenül se kelljen a bányászoknak.

    [ Szerkesztve ]

    "óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

Új hozzászólás Aktív témák