Hi​r​det​é​s​

2017. december 16., szombat

Gyorskeresés

(#1) kokopo

kokopo
(kvázi-tag)

Meglepodnek ha iPhone-nak lenne dualsim-es keszuleke

(#2) SkyS1gn válasza kokopo (#1) üzenetére

SkyS1gn
(PH! félisten)

Az már túl mainstream lenne :D

[Galaxy S8+ Arctic] [ASUS G751JY] [DJI Mavic Pro] [RC Heli pilot, PC gamer] [CalAesthetics, Calisthenics, Street Workout & Healthy Eating 4 Life!]

(#3) janeszgol válasza SkyS1gn (#2) üzenetére

janeszgol
(PH! kedvence)

Értelme lenne, de akkor hogy magyarázzák meg a jack eltűnését? Jó lehet nem foglal annyi helyet a nano sim...

A női nemnél csak a női igent szeretem jobban.

(#4) b0bcat

b0bcat
(PH! addikt)

És SD foglalat is kerül bele? USB type C? :DDD

eBay / PayPal szavak és kifejezések angol-magyar szótára: http://bit.ly/2B94lbf

(#5) balika333

balika333
(fanatikus tag)

Akkor még én is visszatérnék 4 év után, ha Dual Simes készülékkel rukkolnának elő :C :C

Samsung Note 8 Midnight Black Dual Sim/ MacBook Pro 15" 2011 early

(#6) frankweber válasza kokopo (#1) üzenetére

frankweber
(őstag)

Én már semmin nem lepődöm meg...

BÉKE-PEACE-SHALOM-SALEM

(#7) szabogabor10

szabogabor10
(PH! addikt)

Kicsit azért félek az esetleges dual SIM-es modell felárától.

iPhone X -- iPad Pro 10,5” -- tv 4th gen -- Watch Series 2 — AirPods

(#8) janeszgol válasza b0bcat (#4) üzenetére

janeszgol
(PH! kedvence)

Sorban: 2019 és 2020.

;]

[ Szerkesztve ]

(#9) HUTCHDB válasza balika333 (#5) üzenetére

HUTCHDB
(PH! nagyúr)

Én is jövök! ;)
Nekem is nagyon fontos a dual sim.
Mondjuk az ár igen fontos lesz, mert szerintem a FÉL MILLIÓ már szinte borítékolható...ellenben egy nagyon jó androidos dual sim-es max 250 körüli áron már kapható.

(#10) whatwhatwhat válasza HUTCHDB (#9) üzenetére

whatwhatwhat
(tag)

Nagyon jó? 250-ért az abszolút csúcsot kapod. :)

(#11) frankweber válasza HUTCHDB (#9) üzenetére

frankweber
(őstag)

Ami csúcs android az nem dual sim-es sajnos...
De a legjobb
Pixel 2!

BÉKE-PEACE-SHALOM-SALEM

(#12) janeszgol válasza frankweber (#11) üzenetére

janeszgol
(PH! kedvence)

Nem írsz egy apró szösszenetet a logoutra? A legfontosabb paramétereket leteszteled.

(#13) frankweber válasza janeszgol (#12) üzenetére

frankweber
(őstag)

De,ok!
Tesztelem gőzerővel...idáig cool!

[ Szerkesztve ]

BÉKE-PEACE-SHALOM-SALEM

(#14) Mill3r

Mill3r
(tag)

Azért ezt a dual sim-es kialakítást erős fenntartásokkal kell kezelni, szerintem...
Valamelyik iPhone-os topikba tévedve olvasgattam, hogy abban mindenki egyetértett, hogy ha valami nem lesz, az a dual sim, Apple termékek esetén.
Pedig igény lenne rá :K

IDDQD IDKFA

(#15) balika333 válasza HUTCHDB (#9) üzenetére

balika333
(fanatikus tag)

Na ez a baj hogy megfizethetetlen lesz. Nekem most Note 8 van, már ezt is a lélektani határ felett árulják. Ha Apple,nagyobb kijelző és Dual sim akkor lehet barátkozni a 499e Ft-os árral.

Samsung Note 8 Midnight Black Dual Sim/ MacBook Pro 15" 2011 early

(#16) csongi

csongi
(PH! kedvence)

Hamarabb lesz Dualsim benne mint 650 Dolláros ára :D

(#17) Viktor0610 válasza csongi (#16) üzenetére

Viktor0610
(Jómunkásember)

:DD :C

[sᴢᴇʀᴋᴇsᴢᴛᴠᴇ]

(#18) moleculez válasza Mill3r (#14) üzenetére

moleculez
(PH! addikt)

Mert a topicban megmondták...
3.5"- nagyobb kijelző sem lesz, meg AMOLED sem, meg NFC...

"Durva h a föld már 2017 éves" Insta: @abusalempictures

(#19) PandaMonium válasza moleculez (#18) üzenetére

PandaMonium
(őstag)

+1, teljesen logikus lépés volna a dual-sim. Szifonosként ez az egyetlen ok amiért újra Android-on gondolkodom, külön kéne választani a számomat privátra és üzletire, de nem akarok két telefont hordani magamnál.

Entrepreneur || tailor.software

(#20) Mill3r válasza moleculez (#18) üzenetére

Mill3r
(tag)

Nyilván nem az a szentírás, amit ott szóbakerül. De a dual kialakítás lenne az utolsó, ha tippelni kellene. Ezzel együtt is jogos, amit írsz👍

IDDQD IDKFA

(#21) xxman

xxman
(senior tag)

Szerintem kizárt a dual sim. Az apple inkább a 0 sim felé (pl. eSim) felé tart

I just wanna have some fun.

(#22) wesder

wesder
(PH! addikt)
LOGOUT blog

eSIM-es kèszülèkkel lehet több számom is, mintha 2-3-4-5 SIM lenne benne?

Bring us the girl and wipe away the debt.

(#23) pauliboy23 válasza wesder (#22) üzenetére

pauliboy23
(tag)

Igen. Úgy olvastam, hogy több számot tudsz hozzá rendelni, igy nem kell dual simes telefon.

| Welcome to Crystal Lake | Jason Voorhees |

(#24) VD válasza wesder (#22) üzenetére

VD
(őstag)

Több sim profilt is el lehet tárolni. De amit láttam működés közben, ott 1x-re csak 1 aktív. Valszleg megoldható majd úgy mint most a dual stand by készülékeknél. De még bőven van mit csiszolni. Az első kereskedelmi forgalomba kerülő típusok, még hibridek lesznek. Fogad nano sim-et, de már lesz lehetőség e-simes működésre is. Valszleg emiatt hiszik, hogy dual simes lesz.

Az AUDI az a Volkswagen ami BMW akar lenni!

(#25) Somatom válasza PandaMonium (#19) üzenetére

Somatom
(senior tag)

"Szifonosként ez az egyetlen ok..."

Hát ez az! Tele van a hócipőm azzal, amit a Google művel az Androiddal, de Androidosként még mindíg több okot is fel tudnék sorolni, amiért inkább egy 3310 -es Nokia -t választanék, mint egy Szifont.

"A mamádtól még azt hallottad: nincsenek már angyalok. Ördögökről nem mesélt. Nézz rám! Én az vagyok." (Dance)

(#26) hemaka

hemaka
(PH! nagyúr)

Mar kezdik? Sirok.

❤️"Turn your face to the sun and the shadows fall behind you!" ▶️ Vasak: pici.tk/e

(#27) vilmose33 válasza PandaMonium (#19) üzenetére

vilmose33
(fanatikus tag)

Megoldható a dual sim, igaz nem gyári megoldások.

(#28) moleculez válasza wesder (#22) üzenetére

moleculez
(PH! addikt)

Igen, az eSimre gondoltam még, ami tényleg jó lenne, és az Apple megteheti, hogy meglépi.

"Durva h a föld már 2017 éves" Insta: @abusalempictures

(#29) Ujfelhasznal

Ujfelhasznal
(lelkes újonc)

Én inkább az SE folytatását várom, már ha hihetünk a pletykáknak. Remélhetőleg marad a ,,kedvező" árfekvésű szegmensben, maximum 250 ezres árral :DD

Huawei P10 Graphite Black & Asus ZenBook UX 305

(#30) a.sebi

a.sebi
(őstag)

A legérdekesebb , az hogy milyen fantázia névvel ruházák fel ezt a van mor thing ámezing innovésönn ?

BMW 530i e60, lg g6 DS 64 gb quad dac , xbox one .

(#31) joey04 válasza Somatom (#25) üzenetére

joey04
(PH! félisten)

értem én, hogy neked fontosak egy laikus számára teljesen kínaiul hangzó funkciók amiket a droid tud (vagyis megenged), de minek kell az ilyen flamekeltő dolgokat erőltetni? neked nagy érvágás lenne egy iPhone-t használni, de egy 3310-esnél csak jobb lenne.

Bazinga!

(#32) imi4199

imi4199
(kvázi-tag)

Van jópár ismerősöm, aki 2 szifonnal mászkál, mert abból nincs dual sim-es, de "akkorse Android".... Ők biztosan örülnének ennek... De azért amíg lesz aki (...) megveszi a két szifont, addig almáéknak nem biznisz a 2 sim-es, hacsak nem olyan felárral adják...

(#33) Mr.Silkó válasza frankweber (#11) üzenetére

Mr.Silkó
(PH! addikt)

Note8-ból is van dual SIM-es verzió, például.

(#34) reechyke válasza Mr.Silkó (#33) üzenetére

reechyke
(kvázi-tag)

Es S8+bol is! Es sima S8bol is, de az nem europai!

(#35) DDA40X

DDA40X
(újonc)

Hm.. Pedig 4inch mindenre elég..

[ Szerkesztve ]

(#36) Lacok válasza Mill3r (#14) üzenetére

Lacok
(őstag)

Pedig igény esetén pont logikus lépés lenne az Apple részéről.

(#37) jacis

jacis
(PH! nagyúr)

Aki bármennyire is követi a mobilos tech világot egyértelműen el tudja dönteni hogy a dual simes verzióra van-e némi esély vagy sem. Sztem nulla az esély rá.

Samsung Galaxy S7 edge

(#38) Somatom válasza joey04 (#31) üzenetére

Somatom
(senior tag)

Ez egyszerű technikai probléma. Az Apple béklyóba zárja az OS -t. Ez tény. Aki ebből flame -et csinál, az vagy vak, vagy hülye (esetleg mindkettő).

"A mamádtól még azt hallottad: nincsenek már angyalok. Ördögökről nem mesélt. Nézz rám! Én az vagyok." (Dance)

(#39) janeszgol válasza frankweber (#13) üzenetére

janeszgol
(PH! kedvence)

Szerintem tobben kivancsibbak ra, ming az XL-re, en legalabbis biztosan. :R

(#40) total90

total90
(PH! kedvence)
LOGOUT blog (1)

eSIM többet érne több szám kezelésével... nem csak iPhonokban, minden telefonban. Kevesebb helyet is foglal.
Az egyedüli probléma lehet a lefedettség.

Ha nincs jó, ló a szamár is. Képeim: 500px.com/abenteuR Videóim: tinyurl.com/yb2nk3e6

(#41) osztraksajt válasza total90 (#40) üzenetére

osztraksajt
(őstag)

Elég sok ismerősöm van akik fél kezüket odaadnák ha lenne dual sim apple. Most nyilván nem tudják mert mind a két kezükben telefon van. ;]

Ott verném agyon aki kitalálta ezt az esim dolgot. Kevés jól működő dolog van a világon, a sim kártya pont az egyik. El a kezekkel tőle!

Milyen jó lenne mikor letelepítünk egy adatgyűjtőt és a helyszínen derül ki hogy melyik szolgáltatónak van éppen térereje hosszabb távon is stabilan, és kínlódjunk az átaktiválással. Vagy épeen milyen praktikus lenne mikor külföldön lemerül a telefonom akkor a travelsim kártyámat valahol próbáljam meg távolkeleten valamilyen másik (pl a nejem) telefonjára átaktiváltatni 1000Ft-os percdíjon. Vagy éppen a notiból stickbe áttenni az adatkártyámat, és ehhez keressem fel a szolgáltatómat. Vagy ott a karácsonyfa alatt a telefon, de fiam még nem tudod használni, megvárjuk 17-ét mikor a szolgáltatód rá tudja aktiválni a telefonodra a kártyádat, de még sorolhatnám azokat a példákat amik előfordultak már velem és esim esetén csak vakargatnám a fejemet.

[ Szerkesztve ]

(#42) no more

no more
(PH! addikt)

Én sem tartom valószínűnek, hogy ez megtörténik, inkább azt mondaná Cook, hogy vegyél még egy iPhone-t, ennyire egyszerű a dual SIM.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#43) atike

atike
(PH! nagyúr)

Megcsinálják a saját maguk kínai változatát...? :F

"Nem harcolhatunk valami ellen. Annak semmi értelme. Valamiért kell harcolni."

(#44) ToniSoprano válasza szabogabor10 (#7) üzenetére

ToniSoprano
(PH! addikt)

A dual standby megoldás kb 1-2 dollárba kerül, szerintem bőven jó megoldás, mert ha a telefonálsz és a másik nem aktív átirányítja a hívást és jelzi hívásod van. A dual aktív drágább, mondjuk az jobban szívja akkut és magasabb a Sar érték a két antenna miatt bár az sem drága megoldás.

Én abban látok fantáziát, hogy idualként eladja az Apple és 100 dollár felárér a dual simet és itt a 98%-os profit a történeten. Ha van igény rá beteszik. Egyébként ha van igény rá lemásolják a többieket, lásd vezeték nélküli töltés is bekerült, dupla kamera és káva nélküliség felé mentek el követve a trendet.

A micro SD 100% nem lesz mert akkor nem tudnák eladni nagy marzzsal a belső memóriát, meg azért a micro SD még mindig elég lassú, ezért lassítaná a telefont.

(#45) farkas63 válasza janeszgol (#3) üzenetére

farkas63
(tag)

Arra ugye nem gondoltál, hogy lehet, hogy a 2. SIM egy e-SIM? :D vagy akár mind a 2 e-SIM? :D
Mellesleg az új iPad-ben van e-SIM is.

[ Szerkesztve ]

(#46) szupermacs

szupermacs
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Kár, hogy az ilyen cikkek csak találgatásokról szólnak. Nincs valódi tartalma, fölösleges.

Steam: szupermacs // BattleTag: Szupermacs#2730 // Uplay: szupermacs // Origin: szupermacs // XLive: SleeplessWar

(#47) EclipseGT válasza szupermacs (#46) üzenetére

EclipseGT
(őstag)

Az oldal már egy ideje átment bulvár szintű clickbait tartalmak gyártásába. Nincs itt semmi meglepő.
Lassan már az indexen is több lesz a valóban értékelhető tech tartalom. Azt meg döntse el mindenki maga, hogy ez mennyire gáz...

(#48) szupermacs válasza EclipseGT (#47) üzenetére

szupermacs
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Engem nem zavar annyira, mert teszteken kívül nem sok cikket olvasok el, de erre éreztem, hogy rá kell kattintanom. És durva, hogy egy ilyen tartalmatlan dologból mennyi hsz összejött már most.

Steam: szupermacs // BattleTag: Szupermacs#2730 // Uplay: szupermacs // Origin: szupermacs // XLive: SleeplessWar

(#49) san01

san01
(őstag)

Nem csak a jövő évi ájfon fog így kinézni, de ez elkövetkezendő 5 év iphone is így fog kinézni. Az Apple-nél roppant tehetséges design-erek vannak.

HTC 10!

(#50) szupermacs válasza san01 (#49) üzenetére

szupermacs
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Szerintem meg 2 év után jön egy 3 SIM-es iPhone is majd iPhone XXL néven, 6,9"-os kijelzővel. De abban már 3 kameramodul lesz. Hátoldali Face ID-vel.

Copyright © 2000-2017 PROHARDVER Informatikai Kft.