- Légies iPhone halvány színei
- Samsung Galaxy S23 Ultra - non plus ultra
- Eurós árlista a Google Pixel 10 telefonokhoz
- Realme GT 2 - aláírjuk
- Xiaomi 15 - kicsi telefon nagy energiával
- Google Pixel topik
- Kis telefon hatalmas teleppel
- Honor 200 Pro - mobilportré
- Bemutatkozott a Poco X7 és X7 Pro
- Xiaomi 15 Ultra - kamera, telefon
Új hozzászólás Aktív témák
-
Agrippa22
tag
Bocs, nem vita indítónak szántam.
Saját szememnek hiszek: nálam semmi sem lépked ki, semmi sem omlik össze, pedig elég sok mindenre használom (jegyzetfüzet, játék, hangouts, etc). Sokkal stabilabb, mint bármilyen droidos eszközöm volt valaha. (Példának okáért Z1C telefonom van, heti egyszer garantáltan összedől olyan szinten, hogy csak power + hangerő-vel lehet újra életre bírni, pedig telóra szinte semmi sincs telepítve). Mióta meg van az iPad (március óta), 4-szer volt újraindítva, minden alkalommal frissítés miatt, míg a Nexust hetente többször is muszáj volt, mert szétlassult. "lokalizacio zagyva", ezt nem értem
Erre még jön rá az, hogy sokkal többen fejlesztenek iOS-re, mint Androidra, nem véletlenül, ráadásnak még a mindkét rendszeren megtalálható appoknál is nagy különbség van minőségre.
Egyébként a két rendszer közötti különbséget az is nagyszerűen példázza, hogy az iPadek fele hardverrel lenyomják a droidos táblákat (4 giga ram telefonba és 8 magos processzor? Komolyan?), egyedül a Tegra K1 tudta megszorongatni egy darab tesztben az Air2-t.
Olyan meg, hogy főverzió megjelenés után 4 hónappal nem érkezik meg a frissítés iOS-en elképzelhetetlen.
-
Agrippa22
tag
Igen. Sógornőmnek kín lett a Nexus 7 2012-je sebességben - enyémre azóta sem érkezett meg egyébként - kolléganőmé pedig '13-as, de ugyanolyan mint volt, és egy iPad-hez képest ég és föld.
Félreértés ne essék, tavaly márciusig én is nagy android fan voltam... az első iPad-emig
Hétköznapi használatban már jobban szeretem azt nyúzni, mint az asztali gépet, vagy androidos tabletet/telefont (Utóbbiból iPhone lesz, amint lejárt a hűségem, mert nekem megbízható eszköz kell, nem pedig a heti egyszeri előjel nélküli összeomlást nézegetni rajta). Egyszerűen egy más dimenzió, amit az Android sosem fog behozni leginkább a optimalizálás hiánya miatt.
Új hozzászólás Aktív témák
- LENOVO ThinkBook 13s - 13.3" FullHD IPS - i5-10210U - 8GB - 256GB SSD - Win11 - MAGYAR
- Bomba ár! Lenovo ThinkPad X270 - i5-6G I 8GB I 256GB SSD I 12,5" FHD I HDMI I Cam I W10 I Garancia!
- LG 32GS95UE - 32" OLED / UHD 4K / 240Hz - 480Hz & 0.03ms / 1300 Nits / NVIDIA G-Sync / AMD FreeSync
- Bomba ár! HP EliteBook 840 G4 - i5-7GEN I 16GB I 256GB SSD I 14" FHD Touch I Cam I W10 I Garancia!
- ÁRGARANCIA! Épített KomPhone Ryzen 5 7500F 32/64GB DDR5 RTX 5060Ti 8GB GAMER PC termékbeszámítással
Állásajánlatok
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest