- Android alkalmazások - szoftver kibeszélő topik
- Yettel topik
- Samsung Galaxy S22 és S22+ - a kis vagány meg a bátyja
- Xiaomi 15T Pro - a téma nincs lezárva
- Itt a Galaxy S26 széria: az Ultra fejlődött, a másik kettő alig
- Motorola Edge 60 Fusion - nem csak a forma időtálló
- Honor 200 Pro - mobilportré
- Motorola Signature - mielőtt aláírnád...
- Mobil flották
- Magyarországra érkezett a Mijia, a Xiaomi okos háztartási nagygépeinek márkája
Új hozzászólás Aktív témák
-
kezdosql
tag
válasz
sztanozs
#2273
üzenetére
Szoveges listak, odaig jutottam, hogy lemasoltam oket, a szovegeket A-W betukkel helyettesitettem, mert csak 24 fele elem van a 15 listaban.
Raadasul minden listaban csak egyszer szerepelnek az elemek, es abc szerint sorbarendeztem oket.Ugy tunik, a listak egy resze egymasnak reszei, de vannak kulonbsegek, es legalabb ot teljesen fuggetlen van.
A sorbarendezest ugy kell vegezni, hogy a legnagyobb elemet tartalmazonal megkeresni, melyek a reszlistai, es azokat sorrendbe rendezni, majd megnezni, hany fuggetlen lista van, es azoknal is reszlistakat keresni.
Azt nem tudom, hogy ciklusban ez megoldhato, vagy inkabb kapcsolatok szerinti munkalistakat kellene letrehozni, es ott tarolni, hogy hol tart a feldolgozas.
Ket napja bujom a webet, de ilyen mintaprogramot eddig nem talaltam, csak olyanokat, amik listakon beluli elemeket keresgelnek es/vagy modositanak.
Itt valahogy a komplett listakat kellene kezelni, ahol lehet, hierarchikusan.Azon vacilalok, talan jo lenne tablazatban az egeszet megjeleniteni es akkor ranezesre lathatom, melyek a legnagyobb elemszamu, egymastol fuggetlen listak, es akkor mar van egy tampontom, hogy minimum hanyfele csoportositas lesz.
Új hozzászólás Aktív témák
- Formula-1
- League of Legends
- Konzolokról KULTURÁLT módon
- Építő/felújító topik
- Android alkalmazások - szoftver kibeszélő topik
- Kormányok / autós szimulátorok topikja
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 / 3 5***(X) "Zen 3" (AM4)
- Milyen egeret válasszak?
- Yettel topik
- MasterDeeJay: RAM gondolatok: Mennyi a minimum? DDR3 is jó?
- További aktív témák...
- Ryzen 7 5800X + WIFI-s GIGABYTE lap azonnal vihető
- Katonai Rugged laptopok Panasonic Toughbook és Getac S410 6-11.gen gar.
- Apple iPhone 15 Pro 128GB,Újszerű,Dobozaval12 hónap garanciával
- Új Alienware 16X Aurora QHD+ 240Hz G-Sync Ultra9 275HX 24mag 32GB 1TB Nvidia RTX 5070 Win11 Garancia
- AKCIÓ! AMD Ryzen 9 7950X 16 mag 32 szál processzor garanciával hibátlan működéssel
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest

