Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • LógaGéza

    veterán

    Üdv!
    Öcsém szeretett volna egy kis világítást rakni az Eclipse P400S-ébe, úgy, hogy a gyári vezérlővel is menjen. Mikor megláttam az árát kicsit elborzadtam, hogy ennyit mernek kérni 1m szalagért, ezért összeraktam házilag, gondoltam megosztom, hátha más is megcsinálná.
    Szükség van hozzá ilyen csatira (ebből a mamára), 5050-es, RGB, 60LED/m-es LED szalagra, és egy forrasztópákára, na meg némi kézügyességre.
    A nehéz része az volt, hogy ugyebár a Phanteks véletlen se a szabványos kiosztást használja, ezért rá kellett jönni a sorrendre, és ez az opció vált be:

    B -> +
    G -> G
    + -> R
    R -> B

    Akinek képen jobban átjön, annak tessék: [kép]

    Forrasztás után egy kis szigszalag rá, esetleg ragasztópisztollyal kinyomni, hogy ne záródjon rövidre ha felragasztod a fém házra, majd marad a ragasztás. Előnye, hogy szinte bármilyen hosszúra vághatod, és az anyagköltség olyan 7-800Ft/m.
    Sok sikert :R

Új hozzászólás Aktív témák