Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zsolt19900

    őstag

    válasz kk831228 #183021 üzenetére

    ezt elfogadom

    "szétbombáztam" picit a mai napon, a gyanúm beigazolódott a teljes tank és a vele egy vonalban lévő hátrafelé tartó sáv üzemanyagos volt (vitte a menetszél hátra)

    Amit észrevettem, hogy az a "karika" ami leszorítja a pumpát magát, azt kézzel el tudtam tekerni, azon szorítottam, húztam annyira, hogy kézzel ne tudjam lazítani és kitakarítottam az egész mindenséget ami kosz, homok és üzemanyagsár volt

    szivárgást elrepedt csövet nem fedeztem fel, Asszonykám meg is járatta az autót, néztem is közben, hogy nyomás, áramlás hatására van-e valami folyam, de nem észleltem semmit, viszont próbakörről visszaérve megint üzemanyagos volt a tank alja.... szóval nem tudom, lehet hogy nem vettem észre valamit, vagy most ennyit tágult az üzemanyag.... többet nem tankolok mostanába abba a részbe és majd meglátjuk

    Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

Új hozzászólás Aktív témák