Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Upo

    addikt

    válasz V/ #31074 üzenetére

    Én az ilyeneket meg szoktam nézni, kaptam a napokban én is hasonló paypalost, de volt már bankos is, apple fiókos is. Végig szoktam tolni őket kíváncsiságból, hogy ugyan miket akarnak elkérni. Természetesen kamu random karaktereket/számokat írok be mindenhova. Az is jellemző szokott lenni, hogy simán elfogadnak az ilyen oldalak bármilyen beírást, aminél az eredeti pl. nem is engedne tovább hibás bevitel miatt.
    Talán a legdurvább amivel találkoztam, az az apple fiókos volt, nagyon jól le is másolták az egész felületet. Nem elég hogy nevet kért, jelszót kétszer, de utána több lépésben bankkártya számot, cvc kódot, beszkennelt képet a bankkártya elejéről-hátáról, személyi okmány számot, és annak is képen az elejét-hátát. Képeknek természetesen macskát, trollface-t, középső ujjas manót küldtem. Utána a végén kiírt valami szöveget hogy köszönjük, ellenőrizzük a fiókot, vagy valami hasonlót, és hogy most jelentkezzünk be újra, azután rádobott a valódi apple oldalra. Elég nagy idiófának kell lennie aki ezt így komplett végigtolja az adataival, de ezek után nem is csodálkozom hogy ennyi amerikai celeb adatai/képei/videói kerültek ki a netre :N

    Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

Új hozzászólás Aktív témák