Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz Findzs #42009 üzenetére

    sokan dicsérték, hogy nagyon strapabíró gépek... mellesleg formára nekem is tetszenek :K a ceed vonalaiban van 1es bmw, hyundai meg opel is szerintem bőven

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • haddent

    addikt

    válasz Findzs #42009 üzenetére

    Kinek mi. Amíg az Opel gyárt ilyen minőségű autókat és folyamatosan, exponenciálisan növeli a mértéket felnőve/lehagyva másokat, addig biztos nem kéne semmi ilyen távolkelet rizsrakéta szar :))
    Nem szokásom az alaptalan, elvakult fanboykodás meg márkahűség, de érdekes módon autó téren valami jobbat és olcsóbban kéne mutatni hosszú távon, hogy érdekeljen más. Most nem arról beszélek, hogy itt egy E39 tessék és mondom, hogy köszi tedd a kukák mellé kutyaháznak :DDD De ilyen kijja biztos nem kéne. A Hyundai érdekesebb, de.. minek..

    Vannak a Tecskóban 20 ezerért magasnyomású Kärcher gépek. Előbb utóbb mindenképp szeretnék valami hasonlót, de nyilván a gőz érdekelne jobban. Csak az 70 -nél kezdődik. Egy ilyen 20 ezres gép mit tudhat? Érdemes megvenni, sokkal többet tud mint (nem röhögni) egy kerti slag? :DDD
    És a belépőszintű Kärcher gőzös cuccok? Megéri? Azért 70 ezerért elvárná az ember, hogy min. heti szinten mókolhasson vele a ház körül és bírja évekig..

  • Declare

    őstag

    válasz Findzs #42009 üzenetére

    Nem igazan ertem ezeket a hsz-eiteket :) Nyilvan van egy opel arculat, amihez illeszkedni kell, van egy meret korlat, amibe bele kell ferni. Megis mit vartatok, hogy az uj astra K majd terepjaro lesz? :D

    Kapott egy szebb hatarozottabb formavilagot, nem ilyen gömbölyded idomokat, amik kisse bargyuva tettek az elejet is, meg a hatuljat is. Szep kis töreseket. A hatulja klasszisokkal lett jobb szvsz (jo ezek mondjuk szvsz ek erösen :B ). Atdolgoztak az alvazat, karosszeriat, vegre könnyitettek rajta 150-200kg al, megkapja a LED matrix lampat, uj belsöt kap, ami sokkal modernebb, uj fedelzeti kommunikacios rendszert, közlekedesi rendszerekkel es okostelefonnal fog kommunikalni, uj motorokat is kap stb...

    Szerintem tuti :C Most olvastam az autobilden, hogy a Golf alatt, a mostani helyen akarjak tartani az arat maj. 16-17 000 euro. Mondjuk ez nyilvan egy fapad, legkisebb benzinmotorral, szoval egy 2,0 dizel, par extraval nyilvan nem ennyi lesz :(

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák