- Xiaomi 15 Ultra - kamera, telefon
- Samsung Galaxy A56 - megbízható középszerűség
- Okosóra és okoskiegészítő topik
- Fotók, videók mobillal
- Xiaomi 15 - kicsi telefon nagy energiával
- One mobilszolgáltatások
- OnePlus 15 - van plusz energia
- iPhone topik
- Samsung Galaxy S25 - végre van kicsi!
- Apple iPhone 16 Pro - rutinvizsga
-
Mobilarena
OLED Televíziók - témaösszefoglaló
Új hozzászólás Aktív témák
-
206 cc
senior tag
Sziasztok!
Nem olvastam utána még illetve nem is volt rá szükségem ,de van ugye egy 55”B7V-m ezen ha pl. Letöltök valahonnan 4K anyagot azt le lehet játszani mit kell ehhez leszedni vagy van ilyen belső média lejátszó? Eddig külső medialejátszót használtam.... -
206 cc
senior tag
Sziasztok!
Na ma meghozták a B7V-t!!....nagyon szep a kepe....kb 5órat vártam vele miutan letette a GLS csak az után üzemeltem be. Van esetleg jótanács a beállitásához? Összeraktam ,megy a net rajta de kb eddig jutottam el...
Tetszik a gyors menű illetve a távvezérlő baromi kényelmes. A Tkomos beltérit - cisco iptv- hogyan lehet rátanítani a távvezre illetve van egy mediaboxom egy Med600 azt is szeretném,ha vki már megtette jól jönne némi info!
Köszönet előre is!A hangja nekem megfelel azt hittem rosszabb,de bőven jó......a többit meg a házimozi kisegíti...

-
206 cc
senior tag
Sziasztok!
Vettem ma én is egy 55B7V-t és hétfőn hozzak ki,ha minden igaz?! Viszont egy dolog eszembe sem jutott eddig,milyen lehet a hangja egy ilyen vékony tv-nek???....esetleg hasznal hozzá valaki LG vagy bármily3n soundbart??...van ajanlott mdell egyáltalán lehet mást is hasznalni mint a sajat márka vagy ezek kompatibilisek? Néztem,hogy lehet hdmi optikai vagy bluetooth-os kapcsolaton társítani ezeket a hangszóró szetteket....jól jönne némi infó!

-
206 cc
senior tag
Köszi srácok!
Nem vagyok azért kezdő...
...
Illetve most keresgelek teszteket mindkét tv-ről....tudom,hogy a bemutatóként kiállított készülékek nem mutatjak az igazi képélmenyt amit majd otthon látok,de a külső dizájn ,kezelhetőség,menü azért látható lesz!
Ese5leg aki tudna tesztekről linkelni megköszönném.....lehet angol....németül sajna csak a szamokat ertem

-
206 cc
senior tag
Köszönöm mindenkinek az infókat!

Holnap megyek MM-ba megnézem előben mindkettőt,de az “elhangzottak” alapjan LG B7 lesz valószínűleg!Kell ese5leg venni hozzá vmi kiegészítőt?...pl. nethez billentyűzet vagy a képernyő kezelése tisztántartása
Igényel különleges kendőt, valami kezelőszert??... -
206 cc
senior tag
Sziasztok!
Szeretnék egy tv-t venni 55” méretben és két modellre szűkítettem a lehetőségeimet egyelőre...ha csak nem adtok jobb tippet!
Szóval LG 55B7V illetve Samsung 55Q7F. Akinek van LG mondana erről a beégési mizériáról valamit....Olvastam ,néztem videókat,de felhasználói véleményeket többre értékelnék,hogy otthon a valós használat mellett mennyire nagy gond ez?...nem iagzám játszom rajta bár egy One X még kilatásba lehet?!
A Samu meg tényleg megvezetés??....még előben nem tudtam megnézni egyiket sem sajna!!
Köszönet előre is minden infóért! -
Új hozzászólás Aktív témák
- AKCIÓ! Apple Mac Studio M1 MAX 2022 32GB 512GB számítógép garanciával, hibátlan működéssel
- Akciós kisWorkstation! Dell Precision 3570 i7-1255U 4.7GHz / 16GB / 512GB / Quadro T550 4GB FHD 15"
- Dell Latitude 5290 i5 8350U, 8GB RAM, SSD, jó akku, EU bill., szép állapot, számla, 6 hó gar - 12.18
- Telefon felvásárlás!! Samsung Galaxy A50/Samsung Galaxy A51/Samsung Galaxy A52/Samsung Galaxy A53
- Lenovo Legion Slim 5 - 16" WQXGA 165Hz - Ryzen 7 7435HS - 16GB - 1TB - RTX 4060 - Win11 -2 év gari
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest

...
Vhiktor
