- Bemutatkozott a Fairphone 6
- QWERTY billentyűzet és másodlagos kijelző is lesz a Titan 2-ben
- Nem fogy a Galaxy S25 Edge?
- Huawei Watch Fit 3 - zöldalma
- Samsung Galaxy S24 Ultra - ha működik, ne változtass!
- Garmin Forerunner 970 - fogd a pénzt, és fuss!
- Megjelent a Poco F7, eurós ára is van már
- Samsung Galaxy S23 Ultra - non plus ultra
- India felől közelít egy 7550 mAh-s Redmi
- Samsung Galaxy S23 és S23+ - ami belül van, az számít igazán
-
Mobilarena
OLED Televíziók - témaösszefoglaló
Új hozzászólás Aktív témák
-
gulyasa
őstag
válasz
stellaz #63498 üzenetére
OLED tulajdonosként - és nincs semmi problémám az OLED-del - azt mondanám, nem biztos, hogy kötelező lenne OLED-et vásárolni faterodnak.
Lehetnek azért egyéb körülmények, rejtett igények is - még ha azokat itt nem is írtad le -, amelyek befolyásolják, hogy milyen tévé lenne jobb neki... -
salapp
addikt
válasz
stellaz #22443 üzenetére
Átlag felhasználó agyában fel sem merül, hogy a csúcs tévéként ajánlgatott, "ez itten kérem most már tényleg a 21. század technológiája" OLED beéghet.
Promoterek, eladók, reklámok mind hallgatnak erről.Lehet ragozni, de nekem erről a Whizzo minőségi vegyes desszert c. Monty python jelenet jut eszembe.
Végszava: - De ki fogja úgy megvenni? -
daneel_hu
addikt
válasz
stellaz #22438 üzenetére
"Csak hát ezt előre kell felmérni, nem telesírni az internetet. Szerencsére oled tévé nélkül is teljes életet lehet élni."
A többség "90%+" szerintem nem tájékozódik - legalábbis az itteni mércével tekintve.
Egy terméknek akkor is megfelelő tájékoztatással kell bírnia amennyiben a vevő nem foglalkozik ezzel előzetesen.
Bemegy az MM-be, Euronics-ba és megtetszik neki valami, meghallgatja az eladót majd szimplán megveszi.
Oled esetében ez nem teljesül, teljesen mindegy, hogy mi van róla a neten. (azt nem tudom SONY vagy Philips esetében így van-e, LG-nél tuti)Mint ahogy magyar nyelven is mindenről kell leírásnak lennie, különben nem lehetne forgalmazni.
És természetesen nincs mindenről magyar leírás.Bíróságon nem áll meg az, hogy neked a neten kellett volna utánanézned.
Ez ott nem érv. -
daneel_hu
addikt
-
Callisto
őstag
válasz
stellaz #22414 üzenetére
Igen Te megnézed, én megnézem, itteni emberek nagy része megnézi.
De Te, Én, Itteniek nem bárki, nem mindenki és FOGD már fel: az emberek 99%-a nem csinálja ezt és csak akkor szembesül a dologgal, amikor beégett és emiatt nem lehet hibáztatni őket. Inkább az eladókat...
Egyszerűen azért mert TV-t TV-nek vesznek és azt gondolják, akkor úgy is megy minden vele, mint ahogy már jó ideje megy a TÉVÉkkel. Istenem ebben a topikban van a legtöbb embernek rövidlátása és rövid orra. -
Joshi
titán
válasz
stellaz #17064 üzenetére
Philipsnek volt 21:9-es tévéje, mondanom se kell hogy nem lett népszerű. Ugye az AVATAR 1.78:1 (16:9) képarányú, annál meg két oldalt lennének fekete sávok. A sima tévécsatornáknál meg mindig lennének két oldalt fekete sávok, most akkor melyik a jobb? Aki komolyan gondolja a mozizást az még ma is vászonra vetít.
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- Lejárt a gyártói garancia? Mi tovább támogatjuk az IT infrádat!
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 7 5700X 16/32/64GB RAM RX 7600 8GB GAMER PC termékbeszámítással
- BESZÁMÍTÁS! Asus B760M i7 12700KF 32GB DDR4 512GB SSD RX 6800 16GB Rampage SHIVA FSP 700W
- BESZÁMÍTÁS! MSI B450M R5 5500 32GB DDR4 512GB SSD RTX 3060 12GB Rampage SHIVA Chieftec 600W
- Telefon felvásárlás!! Samsung Galaxy Note 10+/Samsung Galaxy Note 20/Samsung Galaxy Note 20 Ultra
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft
Város: Budapest
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest