Hirdetés
Új hozzászólás Aktív témák
-
scarbantia
aktív tag
Sziasztok!
Remélem jó helyen járok, laptop LCD upgrade-el kapcsolatban lennének kérdéseim.
Sokat kerestem a témában, de mivel még sose csináltam ilyet, ezért több kérdés is felmerült, amikre a hozzáértők valószínű hamarabb tudják a választ.Adott egy 15.4"-os laptop single CCFL háttér-világítású, 16:10-es WUXGA panelje van. (Thinkpad W500)
Szeretnék bele egy nagyobb színtérrel rendelkező panelt tenni. Sajnos nagyon szűkek a lehetőségek, lényegében két panelt találtam. Kérdés, hogy jók-e a W500-ba?Az egyik egy dual CCFL-es panel, LP154WU2 (TLA2, TLB1, TLB2), 30 tűs csatlakozóval, 72%-os Color Gamut-al. (NTSC)
Amit tudok, hogy a dual CCFL-es pár mm-el nagyobb(3mm-el magasabb, és 0,8mm-el vastagabb), és dual CCFL-es inverter kell neki, ami általában szintén nagyobb egy kicsit méretben, de ebből sokféle van.
A másik egy RGB LED-es panel, LTN154CT04-D01, 50 tűs csatl, 100%-os Color Gamut. (ennél elég hiányos/pontatlan az adatlap)
A kérdésem, hogy össze lehet-e hozni ezt egy Thinkpad W500-al, ami gyárilag single CCFL-es, és 30 tűs csatlakozójú panelja van.
A LED-es jobban érdekelne a nagyobb színtér miatt, de nem tudom, hogy össze lehet-e hozni, van-e olyan kábel ami az alaplap és a kijelző között megfelelő adatátvitelt biztosít.
Eredetileg ezek a kijelzők a DELL Inspiron M4400-as gyári paneljei. Mindkét panel(30 és 50 tűs) ugyanarra az alaplapra rámegy.
RGB LED-es panelt, és hozzá való gyári DELL kábelt tudok szerezni. Kérdés, hogy ezzel a kábellel össze tudom-e építeni valahogy a Thinkpad W500-al, szabványos-e a csatlakozó, vagy egész más, stb. ? Az RGB LED-es panelből láttam 30 tűset(erest) is hirdetni, de szerintem elírás.
Ha valaki tud valami infóval segíteni, azt megköszönném
, nagyon sokat túrtam már a netet, de elakadtam. Az RGB LED-es panel elég ritka, ezért kevés infó van róla a neten.
Új hozzászólás Aktív témák
- Autós topik
- Mibe tegyem a megtakarításaimat?
- Pánik a memóriapiacon
- Counter-Strike: Global Offensive (CS:GO) / Counter-Strike 2 (CS2)
- Wuthering Waves
- Xbox Series X|S
- Filmgyűjtés
- PlayStation 5
- Milyen videókártyát?
- Mesébe illő csodakábelt tervezett a GeForce-ok leégése ellen a Segotep?
- További aktív témák...
- Keresek Zebra TC20 TC21 vagy valamilyen hasonló kaliberű 1D és 2D vonalkódok olvasására alkalmas pda
- Keresek Galaxy S21/S21+/S21 Ultra/S21 FE
- HIBÁTLAN iPhone 14 Pro Max 256GB Purple -1 ÉV GARANCIA -Kártyafüggetlen, MS3932
- Apple iPhone 15 Pro 256GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Készpénzes / Utalásos Számítógép felvásárlás! Személyesen vagy Postával!
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: ATW Internet Kft.
Város: Budapest
, nagyon sokat túrtam már a netet, de elakadtam. Az RGB LED-es panel elég ritka, ezért kevés infó van róla a neten.
Pyttawrx

