Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kromatika

    veterán

    válasz SirRasor #80147 üzenetére

    "akkor hogy lehet a fenti tapasztalatom?" Úgy ,hogy esetleg nem halottad combosabb vasról még a 4XX-et. :K Nem is értem miért nem fogadod el azok véleményét akik használták már ezt a fülest több vassal.Hidd el nehezebben hajtható,mint a HD 600. Csak egy pl.Nálam Tempotec IDSD Serenade-n ,aminek jó erőben van a fejes kimenete is(75mW és 600Ω.)jól szól a 400X. Mondhatni hogy jól meg hajtja,Korg Ds dac 100 ról,már kevésbé volt jó,de még elmegy katagória.de azért ha a AUDIO-GD R2R 11 en hallgatom ,érződik hogy kb ez az energia kell neki,hogy tündököljön igazán.És itt nem a hang erőről,és színezésről,vagy a hang karakterről beszélek.Én elfogadom hogy M6 ról biztosan szépen szól,de avval nem értek egyet hogy "szerintem a HE4xx-et egy picit is normálisabb eszközzel simán ki lehet hajtani." Nem. 4XX hez,hogy igazán azt tudja amit tud,combos vas kell.Amíg nem halottad ilyenről,addig fölösleges vélemény mondani.Azt is nyugodtan hidd el ,hogy ahogy írtam HD 600,mind két fent írt eszközről könnyebben hajtható. (Ha csak a hang erőt vesszük alapul,ami ugye nem teljesen mérv adó,még akkor is. (#80149 Ribi. Nem le beszélésről van szó. Igen.Alapjában véve kevés hozzá.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák