Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Crytek

    veterán

    válasz reelc #13538 üzenetére

    Magamból kiindulva mindig sírok hogy némelyik csomag bukás mivel engem nem érdekel belőle semmi + 1 éves előfizuból 4 hónapo kénytelen voltam pause-olni ,mert határ szarok a csomagok. De úgy bukni ,hogy pénzt még nem buktam idén ... Szerencsére másoknak kellenek az általam hulladéknak titulált címek így a 12$ visszajön...

    Szóval én amondó vagyok aki teheti huzza be most a Cod csomagot alapból ez a 3 game 9$-ért elmegy :C

    Next PC Upgrade: 2022

  • FunPro

    senior tag

    válasz reelc #13538 üzenetére

    Szerintem aki most erre nem fizet elő, annak a bundlizás halott.

    Mármint, innentől ez is lesz 15$, ahol választhatsz 3 darab játékot.

    Na de milyen játékok is lesznek ezek?
    Ha tippelnem kéne, sokszor lesz olyan, hogy lesz benne egy játék, és hozzá dlc-k.

    Új játékok eddig sem voltak ugyebár, így azt tudom elképzelni, hogy lesz majd valami random játék, aminek a hl ára dlc-vel kb. 20-25$ volt. Most így "jutányosan" lesz 15$.

    Egy jó marketinges szakember megoldja, hogy a portéka "eszmei" értéke mindig legyen több mint 15$, de soha ne érje el a 20-at.

    Így kialakítva azt a rendszert, hogy 3-nál több játékot biztos tudjál választani, de a legtöbb esetben a 9 már nehezen fog menni, mert 10(+?)-ból 4-5 mindig olyan "meh" lesz.

    Vaagy!

    Még egy olyan csavart el tudok képzelni, hogy a kulcsok száma limitált lesz, és az előfizetők élveznek priorítást. :K

    Igazából elég sok szemétkedést el tudok még képzelni.
    (Amivel az a baj, hogyha én ilyeneket kitalálok, akkor ők vagy 10x rosszab dologgal fognak előrukkolni.)

    I'll try my best, and that's the best anyone can do.

Új hozzászólás Aktív témák