- Xiaomi 13 - felnőni nehéz
- Samsung Galaxy Note10 és Note10+ duplateszt
- Telekom mobilszolgáltatások
- Android alkalmazások - szoftver kibeszélő topik
- Samsung Galaxy Watch6 Classic - tekerd!
- Samsung Galaxy Watch7 - kötelező kör
- Milyen okostelefont vegyek?
- Google Pixel topik
- iPhone topik
- Samsung Galaxy S22 és S22+ - a kis vagány meg a bátyja
Új hozzászólás Aktív témák
-
azbest
félisten
még túl bonyolult makró sem kell ahhoz, hogy az ms szivasson a saját magával való inkompatibilitással. Már nem csak a webes és mac-es verzió butább, de az előfizetésses verzióhoz képest is vannak butítások az öröklicenszesekben.
Múltkoriban naivan exellel akartam két bank közti váltásnál a kiexportált partnerlista sorrendjét a másik bank importjánál szükséges sorrendre átcserélni és pár mezőre külön szedni irányítószámot, várost és címet.
Gondoltam miért próbáljak erre python programot írni vagy hasonló... excelben valami hót egyszerű módon szét lehetne vessző mentén vágni, makró nélkül. Én naív.
Találtam TEXTSPLIT-et, de kiderült, hogy csak az előfizetésesben van. Volt korábban tán a normál 2021 verzióban is, de kivették tán [link] , valsz frissítéssel. És helyette egy vba makrót kellett írni, hogy ne végtelen hosszú idióta függvénykombinációkat kelljen használni [link]A tanulság, semmit sem érdemes ms termékben csinálni, mert megpróbálnak bekényszeríteni előfizetésekbe. Ha valamit velük csinálsz, akkor előbb utóbb, valami szabványtalan ms függő megoldásod lesz, ami miatt ms-t kell venni.
Új hozzászólás Aktív témák
- Telefon felvásárlás!! Apple iPhone SE (2016), Apple iPhone SE2 (2020), Apple iPhone SE3 (2022)
- Beszámítás! Sony PlayStation 5 825GB SSD lemezes konzol extra játékokkal garanciával hibátlan
- Xiaomi 11T Pro 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Csere-Beszámítás! Asztali számítógép PC Játékra! I5 12400F / RTX 3070 / 32GB DDR4 / 500GB SSD
- Targus Universal USB 3.0 DV1K-2K Compact docking station (DisplayLink)
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest