- Huawei Watch Fit 3 - zöldalma
- Sony Xperia 1 VII - Látod-e, esteledik
- Telekom mobilszolgáltatások
- Samsung Galaxy S23 FE - nincsen sárkány
- Mindenki Z Fold7-et akar
- Apple iPhone 16 - ígéretek földje
- Milyen okostelefont vegyek?
- Samsung Galaxy Watch6 Classic - tekerd!
- Samsung Galaxy S24 Ultra - ha működik, ne változtass!
- Samsung Galaxy S24 FE - később
Hirdetés
Új hozzászólás Aktív témák
-
krealon
veterán
válasz
vadkörte #4758 üzenetére
"Vodafone Homenet
[...]
A letöltéssel nincs is komoly probléma, csordogál szépen a cumó. A seed-del annál inkább. EZ (igen, tudom, hogy ez a xx86-os) alapján a leírás alapján létrehoztam egy virtuális szervert port forward céljára."Mar csak az a kerdes, hogy az internet felol erkezo keresek el jutnak-e arra a routerre, ahol a port-forward-ot definialtad.
Ha az internetszolgaltato nem biztosit reszedre publikus IPv4 cimet (marpedig a mobilinternet elofizetesek 99.9%-anal ez a helyzet), akkor te hiaba allitasz be port tovabbitast, mert mar a router-edig sem er el a bajovo kapcsolat.Ha kiharcolod publikus IPv4 cimet, akkor hogyha az internetrol erkezik egy DoS (elarasztasos) tamadas erre a cimre, akkor az adatkereted pillanatok alatt kimerul, mert a hozzad bejovo adatcsomagok ugyanugy beleszamitanak a forgalomba, hiaba nem te kezdemenyezted.
-
citkar
addikt
válasz
vadkörte #3995 üzenetére
Szó mi szó, döntő többségében a 3G is elég lenne, azért törekszem a 4G-re.
Illetve néha 2-3 eszköz is használná, bár alapvetően egy fogja egyszerre.
Használtan egy Telenoros Huawei keltette fel a figyelmem, de 11.11-én meg sok Huawei (meg egyéb is) akcióban lesz az Aliexpressen, persze, hogy el tudok-e csípni egyet az kérdéses, de ezt a 3 napot lehet megvárom s teszek egy próbát. -
radio100jozs
őstag
válasz
vadkörte #3984 üzenetére
Igen, a LAN kimenetre nyugodtan ráköthetsz egy másik router is, vagy AP-t. Hossz az UTP-nél max 100 m az ajánlott, 10-20 m-nél viszont biztos, hogy nem lesz semmi gond. Nekem viszont jó tapasztalataim voltak ezzel a Huawei cuccal WIFI terén, így lehet érdemes előtte kipróbálnod, hogy kell-e router még hozzá.
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- Huawei Watch Fit 3 - zöldalma
- One otthoni szolgáltatások (TV, internet, telefon)
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- Kodi és kiegészítői magyar nyelvű online tartalmakhoz (Linux, Windows)
- Okos Otthon / Smart Home
- Lopás útján fejlesztették ki az Apple Pay szolgáltatást?
- Milyen processzort vegyek?
- Sony Xperia 1 VII - Látod-e, esteledik
- Geri Bátyó: Megint tahó voltam – SZEMÉLYISÉGFEJLŐDÉS
- Telekom mobilszolgáltatások
- További aktív témák...
Állásajánlatok
Cég: FOTC
Város: Budapest