Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KillHates

    nagyúr

    válasz Geree #916 üzenetére

    Hú, ez komoly szívatás a gyártó részéról. Nem mondom, hogy ITX rendszert egy szitába építsünk, de a teljes zárt palástnak sem vagyok híve. Sokan mondják, hogy azért jobb a zárt gép, mert kellő átgondolással teljesen átszellőztethető, de én azért azt vallom, ha mégis megugrik bent a meleg, akkor jól jön pár rés a melegnek "menekülő útként"
    Én is vacakoltam eleget a rendszeremmel, mire az optimális utat megtaláltam a levegőnek: végül egy teljesen aberrált megoldás hozott kiemelkedő eredményt:
    a gép hátul beszívja a levegőt, rá a CPU coolerre, ami átnyomja a bordákon, ebből bőven jut az északi híd bordájának és a memóriáknak is. Aztán huszáros mozdulattal oldalra kijut a kilyuggatott oldalpaláston. A tápegységet nem irigylem; neki egy 1 centis résen kell beszívnia a friss levegő, amit a másik oldalra tud kinyomni. A VGA kártya teljesen elkülönített cellában dolgozik, mert csak erős 3D üzemben van szüksége a jó hűtésre és ha terhelem a rendszert videó vágáskor, akkor ne fűtse a proci a GPU bordáját.

    Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

Új hozzászólás Aktív témák