Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Horvi

    őstag

    válasz Pista0001 #59615 üzenetére

    Köszi a tippet neked is, ez bennem is felmerült, hogy megtartom mindkét A300-at és az egyik az ilyen fontos cuccok mentésére szolgál majd a másik meg úgymond játszós nas lenne. Próbálgatni a konténereket, torrentezni stb. Hát most 2TB helyem van ezt mondjuk jó lenne legalább duplázni mert cél lenne a nextcloud használata is ahova csinálnék a telókról backupot. Legalább is ez a terv.

    Rick4 köszi neked is a részletes választ. Ezek alapján szimpatikus kezd lenni ez a Jonsbo házikó.
    Igen én is ebbe a hibába szoktam beleesni, hogy akkor egy picit jobbat ebből-abból aztán a költségek meg elszállnak a végén :DD
    Viszont ha elindulnék az itx irányba, akkor lehet az általad javasoltat venném alapul és nem valamelyik Asrock J4-es lapot venném, hanem vennék valamit amibe bele tudom dobni a meglévő 3200g-s ryzen procimat. Ahhoz van hűtő is meg minden(kellett ugye az A300-ba is).
    Ha ezt a vonalat választom akkor milyen lapot tudnál ajánlani hozzá?

Új hozzászólás Aktív témák