- Samsung Galaxy S24 Ultra - ha működik, ne változtass!
- Netfone
- A Sony technológiáinak krémje lett az Xperia 1 VII
- Telekom mobilszolgáltatások
- Samsung Galaxy S25 - végre van kicsi!
- iPhone topik
- Samsung Galaxy S23 és S23+ - ami belül van, az számít igazán
- Samsung Galaxy S23 Ultra - non plus ultra
- Honor Magic6 Pro - kör közepén számok
- A karcsúság ára
-
Mobilarena
Kérdés előtt olvasd el az összefoglalót!!
Új hozzászólás Aktív témák
-
Redplee
senior tag
válasz
4pache #112864 üzenetére
Nyilván jobb a másik, azért is drágább, kérdés, hogy ez számít-e neked vagy a 15e ft számít e? Ha nem számít a pénz vedd a drágábbat, ha számít, akkor is egy nagyon jó kártyát veszel 15e el olcsóbban.
A gaming alaplap sztem nem számít, csak akkor ha az ember OC-t akar, akkor talán, vagy designt. Biztos, hogy valamennyivel jobb komponensekből áll mint egy "sima". De amire rávésik, hogy gaming, máris többe kerül, mert a hardcore emberkék megveszik úgyis
-
joysefke
veterán
válasz
4pache #71152 üzenetére
Van aki szerint a Giga sem hangos, van aki szerint meg igen. Ha már Giga akkor minimális felárért van Gigabyte GTX 970 G1. Én kiadnám a felárat a G1-ért, annyival masszívabb a hűtése ez adott estben magasabb tuningpotenciált (és terhelve a sima Windforce hoz képest alacsonyabb hangerőt) is jelenthet.
A legtöbb Giga G1 egyébként nagyon jól tuningolható.71153:
a hűtésen kívül (Strix venti idle leáll, illetve a Strix-nek gyenge a VRM hűtése) más különbségről nem tudok, ez nem jelenti azt, hogy nincs. -
gtamate2
veterán
válasz
4pache #70982 üzenetére
Jaj dehogy azért ennyire nem vészes a helyzet. Film/net/2D alatt nincs annak sem hangja, játéknál hangosabb a másik variánsnál de ne egy refhűtő hangot képzelj el.+8k-t én sem tudom hogy adnék-e a wf2-ért.
Teljesítményben ugyan az az összes 960 csak az OC függvényében lehet picit erősebb/gyengébb egy-egy darab, de ezt otthon pár kattintással orvosolhatod.
-
gtamate2
veterán
válasz
4pache #70965 üzenetére
Nyilván halkabb is valamivel terhelés alatt a wf2, illetve jobb a hűtése, de ha jól szellőző a házad és sajnálod a pénzt akkor viheted az olcsóbbat. Teljesítményre ugyan az a kettő.
WF2 3 heatpipe, hosszabb verzió így több hűtőborda is van rajta.A másik csupaszított 1 heatpipeos verzió, itx kivitel ha jól látom
-
SECTORnooB
addikt
-
sid.:Rc211v
őstag
válasz
4pache #58174 üzenetére
Szia. Nekem tegnap jött meg az EVGA 970 SC 04G-P4-2974-KR, nagyon beváltotta a reményeimet, Alapból 1355-is boostol brutál gyors, alig melegszik, halk, 30-35%-os ventivel 70 fok alatt tartja, Idle-be passzívan megy 36 fok! Szóval nagyon jó kártya
Cicereg picit de nem hallani szóval mind1
A cicergés meg olyan hogy vagy fog vagy nem szerencse kérdése, vagy csak halkan teszi mint az EVGA-m.
Igazából egyikkel se fogsz mellé nyúlni szvsz, a gigánál pl nem tetszik nekem hogy idle-be nem állnak le a ventiksemmi értelme hogy kb 25 fok-re lehűti..passzivan lazán mehetne mint a többi..Meg nagyon hosszú..
Ezért nem vettem gigát. MSI és ASUS is nagyon jók, én az MSI és ez az EVGA között vacilláltam, de nem bántam meg hogy ezt vettem, én ajánlom
Új hozzászólás Aktív témák
Techpowerup VGA /GPU kiadások időrendben, valamint teljesítmény összehasonlítására alkalmas/
Játék tesztek és GPU vs GPU tesztek (Angol) Link 1 - Link 2
A GPU-k grafikus egységeinek listája: AMD, Nvidia, Intel ARC.
- 3 Év Gari - Asus RTX 3060 12GB Dual V2 OC 192bit
- Eladó GARANCIÁLIS ASUS RTX 3060 TI 8GB / MSI GeForce RTX 3060 Ti GAMING X 8GB LHR
- Nvidia Geforce RTX 3090 Founders Edition
- MSI GeForce RTX 5080 16G GAMING TRIO OC majdnem új 2028.04.22-ig magyar garis
- Eladó egy használt MSI RTX 3060 Ti Gaming X 8GB LHR videókártya
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone i5 13400F 16/32/64GB RAM RTX 5070 12GB GAMER PC termékbeszámítással
- IKEA (HAVREHOJ) tablet tartó
- Samsung Galaxy S22 Ultra 256GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- LG 32SQ700S-W - 32" VA Smart - 3840x2160 4K UHD - 62Hz 5ms - WebOS - Wifi + BT - USB-C - Hangszórók
- LG 65BX - 65" OLED - 4K 120Hz 1ms - NVIDIA G-Sync - FreeSync Premium - HDMI 2.1 - PS5 és Xbox Ready!
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest