Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tibcsiworld

    aktív tag

    válasz Jb001 #745 üzenetére

    Anno a havernak vettem egy 20.000mah-os nonamet! Most nemrég írtam itt talán! 2x nem tudja feltölteni az enyém, ami 2500-as, és ő panaszkodik, ha nyomkodja a mobilt, neki 1x sem nyomja fel! tehát nagyon durván az a tizedét tudja!

    Én nem értek hozzá, és ezért arról az oldalról tudok tanácsot adni, ahonnan én nézem! Mivel a mobilaksi is úgy működik, hogyha nagyobb, akkor "erősebb", gondolom ez is!

    Abból indulok ki, hogy a 10k-s MI 250g, a 16k-s 360g, ha jól tudom, és ezek tudják, amit ráírtak!
    A linkelt 50 és 100-asnál súly sincs, csak a 200-asnál, de a mobil mellett fényképezve a méretük mindegyiknek ugyanakkora, 4 coll, egy kalap alá venném őket abból kiindulva, hogy az MI 10 és 20-as között kb 100% a méretbeli különbség! Ezek mérete, a 10k-snak felel meg! Az elektronika lehet benne sokkal gagyibb, tehát egy elméleti maximum lehet a 10k. Bár a 200-as csoda 385g, de ott azért nem árt figyelembe venni, hogy a solar panel is hozza/viszi a súlyt!

    Akkor ajánlanám, ha van ennyi kidobni való pénz, és kísérletezhetsz! :)

    Alap a 10k/250g
    az 50k-s már 1,25Kg kellene, hogy legyen,
    a 100-as 2,5Kg
    a 200-as 5Kg!!!!! Kb egy laptop mérete!

    A gyostöltéshez annyit, hogy a mobil úgyis csak annyit vesz fel, amennyit az elektronikája megenged! Nekem hiába 2 amperes a töltőm, a telefon csak 1-el veszi fel! :(

    inf3rno:

    "neki működött!" Ugye ez pontosan mit is jelent? Az, hogy nem robban fel, ...? :)

    szerintem a mobilaksit azért nem égeti szét. Max semmire nem lesz jó a cucc! :(

Új hozzászólás Aktív témák