Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dime27

    őstag

    válasz MPowerPH #14961 üzenetére

    Má bocs de itt sztem ezekszerint rajtam kívül it mindenki 4ghzen járattatja az i7es prociját és leszarja a villanyszámlát és persze ezekután majd én ia azt mondom h nehogy vegyetek fasza hűtőt i7re mert elég az alaphűtő is...Nekem meg pl egyáltalán nem mindegy h alapon is van-e a különbség két hűtő között v sem...már bocs azért megnézném h nyáron a 30 fokos szobában te h járattatod az i7esedet(pláne ha meglesz addig:D LOL:P) 4ghzen vagy a felett 1.3V és a felett...Tudom én h ez nem számottevő teszt nem vagyok hülye de no para ahova nézel most d14 elver mindent még a Prolimat is aztán ennyi...Amugy meg ha olyan nagy fasza tudor vagy megnézném én h h készült nálad az a 4.2ghzes teszt milyen hideg szobában h tárva nyitva volt az ablak h nem melegedett 64 fokra csak a procid v 68 ra(persze ha 3000en ment a venti lehetett egy nem egyszerű hangrobbanás mellette:D)de már bocs ahova nézek neten 4.2őn sehol érted sehol senkinek nem ment az i7 20 körös linx alatt ilyen alacsony hőfokokkal még a d14el se...De ha ez nem igy van akkor lehet megkövezni :K Mindenesetre egyetlen egy tesztecskével nem villognék itt a helyedben és még te kezdted ki Zajec mestert aki igen elég érdekes emberke de az biztos h jo sok linx tesztet adott közre itt phn nem egyetlen egyet...De számomra inenntől kezdve off nem irok ide be semmit nem fogok isteniteni semmit se max azt fogom leirni amit én tapasztaltam és kész! :K

    Google Pixel 6a+iPad 2021

Új hozzászólás Aktív témák