Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Throme

    veterán

    válasz Molydeus #70238 üzenetére

    Ezek szerint beújítottál?
    Glorious GMMk barebone-ról GMMK 2?!
    A pengésre kíváncsi voltam, jó hogy írtál róla. Szemeztem én is ezzel a első GMMK barebone-nal, végül K8 lett.
    Érdekes dolog ez a lebegő dizájn, amire szinte kivétel nélkül rásütik, hogy peng, míg ami nem "lebegő" gombos, az nem.
    Ha nagyon megnézzük ezt a K8-at és a külső kerettől eltekintünk, akkor ez is lebegős megoldás, csak úgymond be van süllyesztve. Szóval a keretet leszámítva a gombok szabadon vannak mégse peng, még közelhajolva se.
    A CK530-at próbáltam kitömni, de nem igazán sikerült a pengést legyőznöm. közelhajoolva egyértelműen a kapcsolón belül van a pengés és ezt még műanyag plate esetén is hallható lenne, meg úgy is, ha K8-as kerettel körbeveszem a bill-t.

    Akkor a GMM2 már javult ezen a téren.
    Megint barebone-t vettél és a meglévő alkatrészekkel építetted teljes billentyűzetté?
    Árban már odatettek ennek az új kiadásnak. Az előd olyan 25-27k körül ment (persze lehet azóta az is átlépte a 3 x-et...)

    K8 nekem bejött és nem peng, b+ nem peng!!! :N :))
    Legutóbb az volt érdekes, hogy a K8 BT összeakadt kissé az erősítőhöz kötött BT box-al, ami ugyanúgy a PC-ről kapta a BT jelet (nem alaplapi BT , hanem ilyen usb dongle).

    Grat az új szerzeményhez!

Új hozzászólás Aktív témák