Hirdetés
- Motorola Edge 50 Neo - az egyensúly gyengesége
- Motorola Edge 50 Fusion - jó fogás
- OnePlus 15 - van plusz energia
- Samsung Galaxy S23 és S23+ - ami belül van, az számít igazán
- Két új Poco C-széria mobil érkezett
- Yettel topik
- Bemutatkozott a Poco X7 és X7 Pro
- Nemzetközi vizekre evezett a Realme GT 7 és GT 7T
- Samsung Galaxy S26 Ultra - fontossági sorrend
- Xiaomi 17 Ultra - jó az optikája
Új hozzászólás Aktív témák
-
peppe79
senior tag
válasz
pajibá
#96153
üzenetére
Mármint az a kérdés, hogy a 45mm-es Olyról is letekerhető az a kis gyűrű? Persze. Amúgy anno ugyanilyen napellenzővel vettem az obit, használtan. Ritka silány egy minőség (mármint, a napellenző). Ha érdekel egy ezüst színű, ingyen oda tudom adni neked. Én inkább maradok a Cokin mellett.
-
80hun
addikt
válasz
pajibá
#76280
üzenetére
Köszi

300-on tényleg lágyúl kicsit.
Viszont 250-en f8-on elég jó még számora főleg hogy nincs utómunkázva.
Teljesen vállalható.
Mercutio_
Köszi
Majd megpróbálok valami tesztképeket keresni 16Mp-es szenzoron.Ezt találtam de itt még az I-es verzió van tesztelve a régi szenzoron.
-
FEDman
addikt
válasz
pajibá
#70757
üzenetére
Meg se fordult a fejemben, hogy nem vágod mindez az e-zár miatt van. Főleg ennyi smile mellett azt hittem csak viccelsz és csupán költői kérdés volt a részedről.

Így viszont lehet érdemes ránézned az E-M5 II tesztre. Ez ugyan Olympus, de elég hasonló a működésük és itt írtam kicsit bővebben az e-zárral járó jelenségekről. -
csacsi77
senior tag
válasz
pajibá
#69049
üzenetére
Hát hiába mondom már két napja, hogy Meike MK-320???

-
Studi
veterán
válasz
pajibá
#69045
üzenetére
Menni fog rajta, de elég fapados. Tudom, többe kerül, de én mindig az FL36R-t ajánlom minimumnak. Vagy ezek az új távvezérelhető Nissin, Meike vakuk. Ez a Metz egyszerű, mint egy faék, nemigen tudsz variálni vele. Bár a Pana vakuvezérlése sokszor fog rákényszeríteni a manuális használatra, de azért nem árt, ha van némi játéklehetőséged, ha már a váz tudja.
-
Studi
veterán
válasz
pajibá
#40376
üzenetére
Szia!
Épp elkaptál egy örömhír bejelentést, meglódultak a hozzászólások, és ezt a kérdést nem vették észre.

Szóval: ennyiért szerintem ez nem egy kiemelkedően jó vétel. Mégpedig azért, mert az újabb 45-150-es objektív újonnan, garanciával 91e Ft-ba kerül feketében. De ha nem zavar a szín, akkor most 60 ezresért megvásárolható ezüstben a medikernél. A két lencse teljesítménye a tesztek alapján nagyon hasonló, amiben jobbnak tűnik a 45-150-es, az a kromatikus aberráció.
Ha a +25mm gyújtótávolság miatt mégis a 45-175 felé húzna a szíved, akkor pedig lehet, hogy érdemes továbbmenni, és a 45-200-ast választani, ami újonnan most 106e Ft, de használtan jóval olcsóbban szokott felbukkanni. Igaz, sajnos nem túl gyakran.Szóval én 45-150-ben vagy 45-200-ban gondolkoznék inkább.
-
Peethy
őstag
válasz
pajibá
#18063
üzenetére
Szia!
Kérlek a többi képet ide pakold.
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- Milyen asztali (teljes vagy fél-) gépet vegyek?
- Építő/felújító topik
- Motorola Edge 50 Neo - az egyensúly gyengesége
- ASRock lapok általában
- Motorola Edge 50 Fusion - jó fogás
- OnePlus 15 - van plusz energia
- Autóápolás, karbantartás, fényezés
- PlayStation 5
- Samsung Galaxy S23 és S23+ - ami belül van, az számít igazán
- Futás, futópályák
- További aktív témák...
- ASUS ROG Zephyrus G14 Ryzen 9 / RTX 4070 / 32GB / 1 TB SSD 2K 165Hz PRÉMIUM
- Game Pass Ultimate előfizetés azonnal, egyszerűen, OLCSÓN! Immáron 8 éve!
- Bomba ár! Dell Latitude E6420 - i5-2GEN I 8GB I 250GB I DVDRW I HDMI I 14" HD I Cam I W10 I Gari!
- Apple iPhone 15 Black 128GB használt szép állapot 100% akku 6 hónap garancia
- Bomba ár! HP ZBook 15u G3 - i7-6G I 8GB I 256SSD I Radeon R7 I Cam I W11 I Garancia!
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest








![;]](http://cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)


