Hirdetés
- Samsung Galaxy S24 Ultra - ha működik, ne változtass!
- Motorola Edge 60 Fusion - nem csak a forma időtálló
- Android alkalmazások - szoftver kibeszélő topik
- Yettel topik
- Samsung Galaxy S23 és S23+ - ami belül van, az számít igazán
- Honor 200 Pro - mobilportré
- Fotók, videók mobillal
- Samsung Galaxy Watch7 - kötelező kör
- Mi nincs, grafén akku van: itt a Xiaomi 11T és 11T Pro
- VoLTE/VoWiFi
-
Mobilarena
Fontos: aki HAGYOMÁNYOS telefont szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!
Hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves!
Karácsonyi telefonajánló 2024 (cikk)
A témához nem kapcsolódó, off hozzászólásokat lehetőleg kerüld! Ha mégis írnál, ide:
Milyen okostelefont vegyek? OFF topik
Új hozzászólás Aktív témák
-
Gavinoo
újonc
Bár mondjuk az alapból sok mindent elárul, hogy az egyik telefonguru ismerősöm alapból felteszi az androidokra a Clean Maistert (azt hiszem ez a neve) mert állítása szerint a'nélkül meghal a telefon.
Az én szívem is az IOS felé húz, és tudom, hogy az IOS-nek bőven elég az 1 giga RAM meg az összes dolog ami benne van, de annyi pénzért azért egy erősebb gépezetet várnék. Az iPhone 5 specifikációjával egy középkategóriás Samsungot lehetne kihozni. Bár ez ájfonon akadás nélkül megy, mert remekül van optimalizálva, de ahj. Nem tudom. Ma délelőtt bementem az Apple boltba, nyomkodni kicsit az iPhone 5s-t, hogy mégis milyen, ha alaposan szemügyre veszem. Panaszra nincs okom, csak amit fentebb említettem.
-
Gavinoo
újonc
Tehát akkor Androidot nem ajánlotok hosszútávra?
Köszönöm a telefon ajánlásokat!
A Nexussal kivagyok békülve, erős kis masina, viszont az LG nekem még túl kiforratlan. Belesűrítik a készülékbe minden agymenésüket. Legalábbis nekem ilyen érzésem van. Nem tudnék boldogan használni egy LG-t. Majd pár év múlva, ha már legalább annyira felfejlődnek, mint a Samsung, ájfon, vagy HTC. Ráadásul itt külföldön az LG-t nem is szeretik a kirakatbateni, tehát neccesen jutnék hozzá sok várakozással. Tehát LG kilőve, bár azért még megolvasok pár fórumot. -
Gavinoo
újonc
Sziasztok!
Szeretnék egy kis segítséget kérni, ugyanis telefonmasinát szeretnék vásárolni.
A telefonokhoz nagyjából értek, (bár kitudja) de nem tudom, hogy melyik telefont lenne érdemes megvennem.
Eddig egy joggal alázott Galaxy Ace boldogtalan tulajdonosa voltam, de már eléggé frusztráló, hogy szinte semmit nem nyit meg, és amit sikerül neki, azt is van, hogy fél perc után sikerül neki.
Nézegettem az iPhone 5s-t és a Samsung Galaxy S5-öt is, és valószínűleg ezek közül lesz valamelyik, kérlek titeket, hogy írjátok le a véleményeteket, és esetleg ha van ilyesmi tudású telefon, akkor szívesen meghallgatom az ötleteteket. Nagyon sokat segítenétek, mert tanácstalan vagyok. A pénz nem lényeg, csak egy szoftverileg jó készüléket szeretnék, ami még két év múlva is telefon marad. Előre is köszönöm!SZERK.: HTC One nem tetszik, nem is szeretnék.
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
Hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves!
A témához nem kapcsolódó, off hozzászólásokat lehetőleg kerüld! Ha mégis írnál, ide:
Milyen okostelefont vegyek? OFF topik
Aki HAGYOMÁNYOS (nem okos-) telefont szeretne, kérem, fáradjon át ide!
- Samsung Galaxy S23 Ultra 5G 256GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- iPhone 11 64GB Független Újszerű/1 hónap gar./Akku 81%/p4208
- Iphone 14 promax 128Gb arany 1 hónapos garanciaban
- Szép állapotú Apple Iphone 8 Plus 64GB független fekete - akku 74%-os - 1 hét próbagaranciával! -
- Eladó makulátlan állapotú iPhone 13 Pro (128 GB, Grafitszürke)
- Bomba ár! Dell Latitude 5520 - i5-11GEN I 16GB I 256SSD I HDMI I 15,6" FHD I Cam I W11 I Gari
- BESZÁMÍTÁS! ASRock B550M R5 5600X 32GB DDR4 512GB SSD RTX 3060Ti 8GB Fractal Design Nano S 600W
- BESZÁMÍTÁS! GIGABYTE A520 R5 5600X 16GB DDR4 512GB SSD RTX 3060Ti 8GB Rampage SHIVA Seasonic 650W
- BESZÁMÍTÁS! ASUS MAXIMUS VIII HERO Z170 chipset alaplap garanciával hibátlan működéssel
- Apple iPhone 14 Pro 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: Laptopszaki Kft.
Város: Budapest