- Yettel topik
- Google Pixel topik
- Úszáshoz szánt fülhallgató a Xiaomitól
- Amazfit Active 2 NFC - jó kör
- Honor Magic6 Pro - kör közepén számok
- Samsung Galaxy S21 FE 5G - utóirat
- Nem nyílnak a Foldok?
- Vékonyabb lett, jobb kamerát kapott, de az akku maradt a régi: itt a Fold7
- Motorola G86 - majdnem Edge
- Honor Magic5 Pro - kamerák bűvöletében
-
Mobilarena
Vírusirtó Topic 2019
Új hozzászólás Aktív témák
-
Mondjuk ma már el tudnám képzelni, hogy van az a szakibb IT-s aki létrehoz egy családi-félfelhő-NAS-rendszert, és mikor valaki valaova feltölti a dolgát, a rendszer városokon keresztül szét duplikál/tripláz dolgokat.
Vagy csak félrement a gondolat, vagy nem jött az ujjbegyre a a fosztóképző.
-
-
-
-
-
Dehogy értelek félre.
A Húgom gépén ugyan ez a helyzet mint a faterodnál. Neki is egy régi Core i7-es gépe van és észrevehetetlen nála az F-Secure. Van ilyen.Az embereket inkább az zavarja, hogy kussol az F-Secure. Senki nem tud semmit, hogy most felvásárolta őket a Gen vagy csak az Avirával szerződtek és azt mondták, hogy viszlát F-Secure, Hello Avira inside. Majd valószínűleg akkor lesz bejelentés, amikor elkészültek a végeleges termékek.
Az sentinelonline kemény egy cucc. Részvétem miatta, de biztos jól véd. Csak soka nyűg vele, bár lehet beállítás kérdése.
-
-
Pedig sok embert érint ez a gond. Malwaretipsen is írtak róla, hogy fog bizonyos dolgokat a gépen.
Korábban pont ezt szerettük benne, hogy az egyik leg észrevehetetlenebb, termék.
Azért gyanakszanak sokan arra, hogy a gendigital megvette őket, mert:
Nagyon szar pénzügyi éve voltak mind az otthoni, mind a vállalati szegmensüknek. Mondjuk ez még nem biztos, hogy, de;
Sokan megkérdezték az F-Secure az új verziókban feltűnt változásokkal kapcsolatban és nincs válasz. Pedig korábban minden ilyet kommentáltak azonnal, hogy senki ne találgasson, illetve egyre több az Avira komponens a termékek béta verzióiban. Ez meg szerintem beszédes. Plusz eltűnt a Deepguard teljesen a programból. Legalábbis aki a béta verziókat tesztelik ezt állítják.
A legutóbb én is csak feltételes módban írtam, hogy a gendigital megvette az F-Securet.
Majd ha kijön a végleges 25.-ös verzió majd meglátjuk mi lett, mi lesz a termékkel.
És főleg mennyire lesz előnyös vagy kevésbé a full Avira licencelés.
Sokakat inkább az bánt, hogy az F-Secure saját fejlesztésű dolgai eltünnek amiktől F-Secure a termék. Pl.: Deepguard.
Én a magam részéről nem tartom jónak azt, hogy egyre több az olyan terméke ami igazából csak egy átnevezett/átskinezett terméke egy másiknak, vagy mondhatom azt is, hogy klónja.
De várjuk meg mi lesz a végleges. -
-
-
riki
senior tag
Mint a fórum neve ékesen bizonyítja, hogy az "alapító atyák" célja pont az volt ,hogy a lehetősékhez képest megtalálják az a "szent grált" ami marketingtől függetlenül hozza azt a szintet ami kilóg az átlagtól. Olyan 0 napos kártevőkkel voltak tesztelve az antivirus termékek, amikkel egy átlagos felhasználó elméletben nem találkozik,pedig van rá esélye,és még nem is kell XXX honlapokat látogatnia. Én múltkor oled-es tv teszteket olvasgattam ,és keresés közben mind a MBAM browser guard,mind a AhnLab igen csak pánikolt,míg egy nagy név, le sem sz..,csak két nap múlva ébred rá,hogy hoppá.
.Persze, itt az ajánlott termékek mind jók,de aki ide látogat az többet vár mint az Av-Bulletin, AVTEST, AV-Comparatives tesztjei,de lehet tévedek.
-
-
Igen, én is gondoltam erre, ezért sem biztos hogy a témához tartozik az eset...
Egyébként amiatt is látogattam ide mert új gépre gondoltam hogy nézek valami vírusirtót, aminek eredményeképp dilemmába kerültem.
A teszteket nézve ugyanis a Windows beépített Windows Defender antivírus-a nagyon szépen teljesít, egyetlen tesztváltozaton hozott 85%-ot, (mindenhol máshol 100%-os) és ugye ezen a rendszeren ez alapból, ingyen ott van. Emellett a Mailwarebytes tűnt annak hogy az 10/10-es. Az viszont 1 évre 15e Ft, több mint 1000 Ft / hónap. Nem akarok fillérb@..ó lenni de mégis elgondolkodtat érdemes-e a pénzbe nem kerülő megoldás ami adott és e között választani. És nem találok magamtól indokot utóbbira, hátha esetleg Ti igen.. adok így is egy esélyt a dolognak. -
Jó lenne, ha más cégek is ilyen gyorsan reagálnának a problémákra mint az F-Secure. Példásak lettek ezen a téren.
Korábban a vírusminta küldés esetén voltak baromságaik, de remélem azt is javították. Amúgy ezen a téren is érdekesek voltak, mert volt, hogy küldtél nekik mintát és egy hét múlva válaszoltak, viszont az adatbázisba másnap reggel vagy még aznap este benne volt a fájl, ha valóban kártevő volt. -
kidnou
őstag
Én csak jövő hónapban tudok utalni legközelebb, akkor lesznek számláim, ahogy irtam az elején is. Ha még fenn áll a hiba akkor be fogom küldeni nekik. Amúgy én már tavaly októberben beírtam ide ezt a problémát, de mivel senki nem reagált rá, azt gondoltam egyedi probléma, igy nem foglalkoztam vele
-
spileraaa
senior tag
vegul nem kellet az egesz mappat toroljem csak abban benne volt egy mozilla update exe file
azt toroltem es az ota indulaskor nem indul el
viszont a virustotal nem jelzi virusnak erdekes
revo uninstaller ahogy latom csak a pro verzio tudja letorolni ami fizetos
gondolom ingyenes verzio nincsen?hanem most windows defender melle milyen virus irtot tudnek felrakni ami jelezne hogy ha meg minig baj van
vagy ha mar fent van a virus ( mert nem tudom sikerult e teljesen kipucolni a gepbol) el tudja rejteni magat ha most telepitek antivirust?
-
spileraaa
senior tag
sophos scan trio
ez talalta a legtobbet de nagy reszuk cookieaz elso 2 ha nem az amit fentebb linkeltem hogy indul a windows indulassal Firefox ( 32 bites)
ez szerintem fals jelzest adot ez nagyon regota fent van
emisoft pedig ugyanazt a 2 kapta meg mint a kaspersky a memu telepito filet azt vegul toroltem is es a torch bongeszot hogy az keretelnul telepult vagyis nem is virusnak jelzi
ujra inditotam a gepet es ugy nez ki egyik sem kapta meg a firefox 32 bites virust
sophos scan trio sem ott toroltem mindent amit kijelzet
-
spileraaa
senior tag
-
-
-
Spec
őstag
Köszi! Jó tudni. Én azt hittem az F-Secure az F-Prot továbbfejlesztéseként jött létre, de ezek szerint nincs közük egymáshoz.
Amúgy megnyugtatok mindenkit, nem egy 2006-os adatbázisú DOS-os víruskereső védi a gépemet 2022-ben. ESET IS-t használok hosszú évek óta.
Van a gépemen egy DOS-boxban futó komplett DOS rendszer, Norton Commander-rel, Norton Utilities-sel, telepített Win 3.11-gyel, + MS Word + Excel, egy rakás retro DOS játékkal, és természetesen egy hozzá illő víruskeresővel, ami a korhoz illően egy F-Prot -
-
-
AtHoS
nagyúr
Ok értem, nálam a nem túl acélos webroot fut, de nincs is igazából nagy erőpróbának kitéve, régen kinőttem a mindent próbáljunk ki időszakot
ott pedig a progi felületén van MINDEN elérhető extra
pl. jelszókezelő, mentés és elnevezésben nem is látni, hogy melyik verzió lett aktiválva csak az elérhető szolgáltatásokon látni/mutatja
-
-
janes1976
őstag
+1 az F-securénak, szinte észre se lehet venni a gépen. Előtte Emsisoft Anti-malwarét használtam vagy 2 évig, na az se lassított csak minimálisan, de ez meg tényleg olyan, mintha fenn se volna, ráadásul elég jól szerepel a teszteken. Kb. 1 hete használom, de teljesen pozitív róla a véleményem. Piszok gyors, mérhető teljesítménynövekedést lehet elérni a gépen, más vírusírtókhoz képest, észrevétlen és kiváló a védelme.
-
Cs1csó
titán
Köszi, ezt már így leírva jobban értem. Amúgy az EDGE-ben is ez nem tetszett, hogy nem lehet egy független fiókkal használni de ezek szerint lehet bár úgy emlékszem, hogy mikor bejelentkeztem az EDGE-be akkor a rendszernél is azt írta, hogy ott is "én vagyok" nem tudom majd ennek is utánanézek.
Amúgy nem gond mert ez is csak egy pillanatnyi elgondolás volt, hogy váltok Firefox-ról Edge-re anno - 5 éve - Chrome-ról váltottam Firefox-ra de most már ezt is megkedveltem, és az oldal renderelése is jobban tetszik mint a Chromium alapú böngészőknek. Azok valamiért nem elég élesen jelenítik meg a weboldalakat.
Amúgy van erre böngészőbővítmény de mint ha lassítana nekem legalábbis ez volt az érzésem. Na mindegy.
A Defender-t kupálnák végre ki egy kis javított web védelem - böngésző - és egy kis jobb karanténozás-visszaállítás folyamat és esetleg a fájlelérés is lehetne könnyebb kevésbé lassító mert még egy SSD esetén is érezhető. -
Cs1csó
titán
Nem állítom, hogy értem, de akkor a lényeg, hogy Offline fiókkal is lehet használni? Amúgy van MS fiókom és ha jól tudom hozzá is van kötve a licencem ezen a gépen de csak egyszer használtam azóta minden FRISS Windows telepítés után csak helyi fiókkal használom a gépet egyszerűen nem érdekelnek az UWP appok és a OneDrive sem vagy akár az EDGE sem, vagy bármilyen MS fiókhoz kötött program, megoldás.
-
-
-
[Collateral Damage Eugene's Open Letter]
Aki nem tud angolul a Google fordító viszonylag szépen lefordítja.Van ám ellen cikk is amiben méltatják a Kaspersky-t:
[Should You Buy Kaspersky Security Products?] -
-
Hagyd el. Nem tudják mit beszélnek. Azt látom, hogy szándékosan trollkodnak.
Ilyenkor felmerül bennem, hogy mit akarnak egyesek? Korábban mindenki virológus volt, most mindenki politikai és biztonsági szakember lett.
Nem értem, hogy embereknek ezzel mi a célja? Tönkre akarnak tenni egy céget, vagy ennyire egyoldalúan látnak mindent és bedőlnek a médiának?
Értem én, hogy háború van, és felmerülhet a bizalmatlanság kérdése, de addig amíg nincs egyértelmű bizonyíték, addig csak felesleges vagdalkozás. Senki nem tud bizonyítékot felmutatni. Találgatások és pletykák mennek.
Ugyan ez volt itt amikor az NSA igaztalan vádakkal illette a Kasperskyt. Sose volt bizonyíték ellenük, de a sok ostoba és hazug propaganda több kárt okozott. De persze bizonyíték ott sem volt. És persze, a sok troll nem írt bocsánatkérést, hogy tévedtünk. De a vagdalkozás az megy.
Sosem fogom megérteni az emberi rosszindulatot és a felesleges félelemkeltést. Ez nem óvatosság, ez már a felesleges kategória. -
Thusor
őstag
Szerintem nem VPN függő volt a dolog. NordVPN alól csináltam a kód beváltását. Azon a profilomon ami már létezett és ahhoz adtam 3 évet, ott elvették. Ahol pedig eleve újat hoztam létre ott megmaradt a 3 év. Függetlenül a VPN mivoltától. Szerintem ezt a kódot csak új előfizetéshez lehet rendelni, nem pedig meglévőhöz.
-
-
-
-
-
-
-
-
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
● TILOS a warez!
● Vírusos, vagy egyéb kártevőt tartalmazó linkek a topikban való elhelyezésére vonatkozó szabály:
Tilos a topikban bármilyen vírusos vagy lehetséges vírusos kártevő link elhelyezése.
Az ilyen linkek megosztása csak privátban, PH tagok számára osztható meg.
Ellenkező esetben a hozzászólás törölve lesz.
- exHWSW - Értünk mindenhez IS
- Kertészet, mezőgazdaság topik
- Szoszo94: Xiaomi Mi Router 3G - Padavanra fel!
- Yettel topik
- Házimozi belépő szinten
- LEGO klub
- Google Pixel topik
- Úgy tér vissza a Commodore 64, ahogy titkon mindenki várja
- Óra topik
- Egyéni arckép 2. lépés: ARCKÉPSZERKESZTŐ
- További aktív témák...
- Vírusirtó, Antivirus, VPN kulcsok
- Humble megmaradt kulcsok Frissítve 06.05
- Microsoft licencek KIVÉTELES ÁRON AZONNAL - UTALÁSSAL IS AUTOMATIKUS KÉZBESÍTÉS - Windows és Office
- Számlás!Steam,EA,Epic és egyébb játékok Pc-re vagy XBox!
- Kaspersky, McAfee, Norton, Avast és egyéb vírusírtó licencek a legolcsóbban, egyenesen a gyártóktól!
- Lenovo ThinkPad 40AF docking station (DisplayLink)
- FÉL ÁR ALATT! Lian Li UNI FAN SL120 RGB 1db-os és 3db-os ventilátor szett garanciával
- LG 55G3 - 55" OLED evo - 4K 120Hz 0.1ms - MLA - 2000 Nits - NVIDIA G-Sync - AMD FreeSync - HDMI 2.1
- Xiaomi Redmi 10 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- HP EliteDesk 800 G5 DM - i5-9500T, 16GB, 256GB SSD
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest