Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CPT.Pirk

    Jómunkásember

    válasz sh4d0w #19253 üzenetére

    Nem, nem az. :( Próbáltam, program összeomlásokat produkált, egy esetben még maga a menü is meghalt, ahol a programok vannak. Továbbá kb. percenként dobta el a wifimet, amivel más disztrónak nem volt semmi baja, még a szintén Ubuntu alapú Mintnek sem, magyarul nem a wifimben (T60 Atheros wifivel) volt a baj...
    Szóval nem, nem tartom napi szinten használható disztrónak, itt a kezdők számára semmiképpen. Majd ha már megismerte kicsit az illető pl. a terminál használatát, akkor ráér kipróbálni egy ilyen disztrót, addig csak a szívás és a "szar a Linux" faktor növekedne.

    A másik részében igazad van, rosszul fogalmaztam.

    Jester01: az jó hír, ha végre megoldották, de akkor a rá épülő, még a Wheezynél is frissebb csomagokat tartalmazó Ubuntu és Mint esetében miért nem megy?

    Milyen lejátszóval és kimenettel csináltad meg? Mit ír a terminálban a vainfo parancs? Ha meg tudod nézni, még megnézhetnéd a VGA órajeleit lejátszás közben. Meg izé, a libva1 és libva-glx1 csomagok miben másak, mint a sima libva?
    Amúgy utojára Squeeze-n raktam kézzel Catalystet, de valamit változtattak, mert egy jó ideje már nem kellett és nem is ment így fel, csak simán apt-gettel raktam fel. Egyébként a Catalyst verziók az egyik oka, hogy nem használok itthon Debiant.

    Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

Új hozzászólás Aktív témák