Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Godimodi

    tag

    Sziasztok!
    Adott egy LG 42LB5500 tv, amit hosszú évek óta elégedetten használtunk, de mióta bekötötték a UPC-t, eléggé megszenvedünk a TV nézesel :D Random eldobálja a jelet. Van hogy visszajön ha ki-be kapcsoljuk a boxot és/vagy a TVt, van hogy másik HDMI aljzatban működik csak és van olyan is, hogy órákig semmit sem lehet nézni emiatt egyáltalán, ami szerintem abszurd. A UPC-s ügyfélszolgálat mindig a húzd ki dugd be trükköt ajánlgatja, de már kihullik tőlük a szemöldököm. Volt korábban nálunk egy szerelő, aki zsírúj, de ugyanolyan típusú boxot üzemelt be nálunk, ő mondta, hogy az LG TV-kkel lehet probléma, mert már nem az első ilyen ami nem megy. Ezt azért esik nehezemre elfogadni, mert minden más eszközzel jól tudom használni HDMI-n, "csak" a box-szal szar és nem egy noname gyártó, hanem olyan ami a piac elég nagy hányadát teszi ki...Itt is olvastam hasonló tapasztalatokat, de konkrét 100%-os megoldást nem, illetve lehet csak elkerülte a figyelmem. A Cl kártyát azért nem igényeltük még meg, mert sok műsort néznek vissza a rokonok és ez a funkció elvileg nem működik a kártyával. A kérdésem az volna hozzátok, hogy egyéb megoldás, pl föld hurok leválasztó megoldaná-e a problémánkat?
    A box típusa egyébként ha jól láttam Kaon KCF-SA900PCO.

    Köszönettel, :R
    Dani

    BMW - MINI gyári, új alkatrészek 50-70% kedvezménnyel: http://bit.ly/m/kekfeher

Új hozzászólás Aktív témák