Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Yodamest

    veterán

    válasz grimm2015 #65517 üzenetére

    De a videó megint arról szól, amit te NEM csináltál, egy több v több párharcról. Amiből ez az egész kiindult az, hogy nehezményezted miért nem tudsz 1v1-ben harcot nyerni egy Morde ellen. Tehát ez most megint eltér a tárgytól, én végig 1v1-ről beszélek mert abból indult ki az egész beszélgetés.

    Nem tudom mi ez a skillfogó meg bármi meghatározásod, 1v1-ben soha nem fogsz legyőzni egy Mordét, Mastert, Viegot, Malzahart stb. sorolhatnám kb a hősök 80% át fel tudnám sorolni. Ez tény és mindegy hány csapatharc videót linkelsz be, az nem 1v1.

    Nem kell skillfogónak lenned, szimplán egy lane opponentnek, hisz azt mondod egy adc egyenértékű egy bármilyen más hőssel, nem ezt állítod? Akkor egy sima 1v1 lanen tudnod kellene nyerni Jinxel mondjuk egy Tahm, Lux, Ziggs vagy Malza ellen nem? Úgy érzem kihátrálsz a kihívásból.

    Vegyél fel, jövök Tahm middel, te lehetsz bármilyen adc, mutasd meg, hogy az első killt te tudod megszerezni. Nincs félnivalód én csak egy szimpla S4 játékos vagyok, elvileg simán le tudsz győzni 1-2 perc alatt, nem értek a lane managementhez, semmihez, sima liba.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák