- Nothing Phone (2) - több, mint elsőre látszik
- Google Pixel topik
- Okosóra és okoskiegészítő topik
- Karaktere biztos lesz az első Nothing fejhallgatónak
- iPhone topik
- Samsung Galaxy S23 és S23+ - ami belül van, az számít igazán
- Honor 400 - és mégis mozog a kép
- Milyen okostelefont vegyek?
- Vivo X200 Pro - a kétszázát!
- Magisk
Új hozzászólás Aktív témák
-
H-Zol
senior tag
válasz
smekone #4991 üzenetére
Nekem is kis Husqvarnám van , úgy állítottam be az olajzást , hogy egy tank benzinhez szinte az olaj is elfogy ( nállam az olaj nem szivárog egyedül , akármennyit áll ) !!
Ahogy "jokeph" kolléga írja , érdemes megnézni a fedést , azt úgy tudod a leg egyszerűbben megnézni , hogy oldalra forditod , szárazra törlöd és azt a gumit ahol jön ki az olaj vékonyan megkend zsírral és railleszted a vezetőt , és akkor meglátod , hogy fedi e a furatot a vezetőn ! -
H-Zol
senior tag
válasz
smekone #4989 üzenetére
Én sem vagyok egy nagy szaki , de ha a lépés passzol és keni a láncot akkor az jó ( nem tudom , hogy tudták ratenne , a két szem az sok , levágatak a vezető hátulyaból , hogy hátrább menjen a kuplung csésze felé és akkor rövidül a vezető és rá mehet a rövidebb lánc , azért is írtam ha a láncot olajozza akkor baja nem lessz ) !!
Új hozzászólás Aktív témák
- Telefon felvásárlás!! iPhone 11/iPhone 11 Pro/iPhone 11 Pro Max
- BESZÁMÍTÁS! MSI Z390 i5 9400F 16GB DDR4 512GB SSD RTX 2060Super 8GB Corsair Carbide Series 200R 600W
- Creative Sound BlasterX G5 (70SB170000000) (Sound Blaster) (DAC)
- ÁRGARANCIA! Épített KomPhone i5 14400F 32/64GB DDR5 RTX 5060Ti 8GB GAMER PC termékbeszámítással
- Wacom Cintiq DTK-2260 - Digitális rajztábla
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: PC Trade Systems Kft.
Város: Szeged