Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kernel

    nagyúr

    válasz akyyy #899 üzenetére

    Logitech SetPoint drivert én csak azért használom, mert nagyon profi sima görgetést integrál a böngészőkbe (IE, FF, Chrome), vagyis nem ugrál a lap a szemem előtt.

    Hosszabb idő után ugyanis fárasztó a szemnek a képernyő állandó rángatózása, ami valójában mindig is zavart engem. Vannak persze más görgetősimító megoldások is, böngészőplugin, de ilyet simát én még nem láttam, ahogy a SetPoint csinálja. Úgy siklik a lap, mintha nem is "racsnis" lenne az egér görgője. Mindamellett én szétszerelve a "kattogóját" is kigyengítettem, hogy ne zakatoljon annyira (de teljesen eltávolítani nem szabad belőle, mert bizonytalanná válik a járása, le-fel ugrálhat a lap).

    Plusz van egy gyorsuló-lassuló játéka is, attól fügően, hogy milyen gyorsan tekerem. Nagyon korrekt. A jelenlegi SetPont full telepítő (50 MB) tartalmazza ezt a Flow Scroll simítót is, vagyis nem kell külön letölteni.

    Nem tudom, nálad mit csinál az egér 4. és 5. gombja (mert az enyémen nincs), de ha a böngészőben lapozgat, az így szokott történni:

    Előre: Alt+jobbnyíl
    Vissza: Alt+balnyíl (vagy Backspace)

    Ha erről van szó, a KMPlayerben nem gond beállítani:

    Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

Új hozzászólás Aktív témák