Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tDr1v3r

    veterán

    válasz _NCT #9319 üzenetére

    Tchibo-ról én is olvastam jót.

    Barátnőmnek és a szüleinek Delonghi van (asszonynak régebbi Magnifica, szüleinek valami jóval modernebb érintőgombbal talán), ihatatlan kávét nem ittam még azokból - pedig kommersz kávéval tömik (asszonynál "ami akciós" és Frei, szülei Segafredo és Frei), de nem készít ihatatlanokat. Kommersz, nyilván, de két cukorral megiszom belőle a hosszút, nem egy Szarvasi borzalom szint.

    Nekem (Gaggia New Baby 06 + Catler CG 8011, alis tamper, WDT és puck screen, tehát olcsóbb szett) nem irányvonal jelenleg - persze változhat ha majd sikerül asszonnyal összeköltözni - de értem hogy sokkal kényelmesebb, és a beállításokat állítgatva szerintem lehet jobb kávét is kihozni belőle mint alapban tud, csak nyilván sokkal több korlátja van mint a te (vagy az én) szettemnek. Szerintem ez olyan hogy beállítod, megszokod aztán kész. Csak ugye a mostani szettedhez képest a beállítások tényleg korlátozottak lesznek, nagyon is, de legalább konzisztens lesz mindig.

    [ Szerkesztve ]

    disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

Új hozzászólás Aktív témák