- OnePlus 15 - van plusz energia
- Xiaomi 17 Ultra - jó az optikája
- Újabb renderek mutatják meg az Xperia 1 VIII változásait
- Realme GT 2 - aláírjuk
- Marketingképeken a Motorola Edge 70 Pro
- Okosóra és okoskiegészítő topik
- Mától Huawei okosórákkal is lehet érintésmentesen fizetni
- Magisk
- Apple Watch
- Poco X8 Pro Max - nem kell ide sem bank, sem akkubank
-
Mobilarena
iPad topik összefoglaló
Új hozzászólás Aktív témák
-
justaview
senior tag
válasz
Ragnar95
#12399
üzenetére
Ha pedig nem frissítesz, akkor előbb-utóbb az appok miatt leszel kénytelen új készüléket venni, szóval nem olyan egyoldalú ez a kérdés sem.
Igen, ezért frissítettem már kínomban, mert több app mondta be az unalmast, és jelezte, hogy frissítenem kellene, de azt meg csak a rendszer frissítése mellett volt hajlandó megtenni.
De értem, amit mondasz.
Ez van, így jártam, nem dühöngök tovább... ez is egy tapasztalat.
-
justaview
senior tag
válasz
zolikaDB
#12396
üzenetére
Ebben az szerepel, hogy első tulajdonost és napi használatot feltételezve az OS X és a tvOS eszközöknél négy év, az iOS-eseknél, illetve a WatchOS-eseknél három év az optimális használati idő.
Úgy látszik az Apple tesz is róla, hogy ennyi legyen. Ebben a kategóriában szerintem ez a felháborító.
-
justaview
senior tag
válasz
Ragnar95
#12392
üzenetére
Értem, köszönöm!

Közben végrehajtottam a frissítést 9.3.1-re.
Az eredmény: Az iPad3, ami eddig sebes volt, mint a villám, és számomra a gördülékenység mintaképe, Most olyan szánalmasan akad, és gondolkozik egyes lépéseken, mint egy 3 éves, alsó kategóriás android telefon.
Röcög még a beállítás menü görgetésénél is. Sokszor kétszer kell elhúznom az ujjamat ahhoz, hogy egyszer észrevegye, és végre lapozzon arrébb a képernyőn egy oldallal. Ha megnyitok egy alkalmazást, eddig azonnal megnyílt, még ha akkor nyitottam meg először a bekapcsolás után, akkor is. Most gondolkozik 2 másodpercet úgy, hogy néha nem tudom, rosszul nyúltam-e hozzá a kijelzőhöz, vagy mi történt.
Soha nem gondoltam volna, hogy az Apple képes ráengedni a szoftver frissítést egy olyan készülékre, ami ezt nem igazán bírja. Emellett az is érthetetlen, hogy egy nem gyenge hardverrel megáldott készülék hogy akadhat egy olyan újabb oprendszertől, amit maga a gyártó fejleszt?
Ha pedig így akarja újabb készülék vásárlására ösztönözni a felhasználóit, az ilyen prémium kategóriás termékeknél elég aljas húzás.
Persze ez a dühöm nem Neked szól!

-
justaview
senior tag
Sziasztok!
Bocs, ha nagyon alap, amit kérdezek.
Az iPad3-asomon még az IOS7 fut, szeretném frissíteni a legújabbra, de úgy gondoltam, hogy egy tiszta frissítést szeretnék, azaz egy üres rendszert (merthogy ráfér egy tisztogatás már a gépre, túl sok az alkalmazás rajta, amit nem is használok).
Hogyan lehet ezt megoldani?
Megoldható ez úgy is, hogy egy üres rendszert kapok, de a beállításaim azért megmaradnak?
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- Megszaladt az AMD új csúcsprocesszorának árazása
- Analóg fényképezés
- Gran Turismo
- Vezetékes FEJhallgatók
- Tőzsde és gazdaság
- OnePlus 15 - van plusz energia
- Kínai és egyéb olcsó órák topikja
- Kerékpárosok, bringások ide!
- MasterDeeJay: Intel Optane M10: mire lehet használni?
- Azonnali alaplapos kérdések órája
- További aktív témák...
- Apple iPad Pro 11 4th Gen 256Gb Cellular , uj aktiválatlan!
- Új állapotú iPad air M2 cellular 128 GB, + Apple Pencil Pro, 1,5 év garancia
- újszerű Apple Pencil 2 (második generáció)
- szinte új Apple iPad Pro 12.9" (6. generációs) (2022) M2 chip Wi-Fi + cellular 128GB ezüst ajándék
- újszerű iPad (A16) (11. generációs) Wi Fi 128GB silver ezüst Apple garancia
- Lenovo T14s G2 Core i7 1185G7 16Gb 1Tb NVMe Érintőkijelző Intel Iris Boltból Számlával Garanciával
- Konzol felvásárlás!! Playstation 5, Playstation 5 Pro
- Dell Latitude 7340 2-in-1 i5 13.gen, 16GB DDR5, 512GB SSD, QHD+ érintőkijelző, ÚJ ÁLLAPOT!
- Részletre elviheted Bankmentes , Dell GAMER laptop G15 5530 360Hz
- LG 39GX90SA - 39" Ívelt Smart OLED / QHD 2K / 240Hz & 0.03ms / 1300 Nits / NVIDIA G-Sync / FreeSync
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest




