Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • torik

    senior tag

    Üdv

    Nem találtam olyan topikot ahova ez a probléma jobban illene, ha elsiklottam felette akkor elnézést

    A gondom az lenne hogy hónapokkal ezelőtt telepítettem a wtfast nevű programot, de alig használtam mert végül nem volt rá szükség. Tegnap takarítottam a gépet, letöröltem a programot, feldobta hogy restartoljak, de gondoltam ráér. Eztán még nyugodtan használtam a netet.
    Ma ahogy bekapcsoltam a gépet nem volt internet elérés. Futtattam egy ellenőrzést, kiadta a win7 hogy valami wtfast-tól maradt vissza. Javítottam/töröltem, most elvileg van net, legalábbis a jobb alsó sarokban azt írja, de valójában továbbra sincs. Eddig kiírta a böngésző hogy a weboldal nem elérhető, most már csak egy nagy fehér semmi van a helyén (firefox). Emlékszem telepítéskor valami adapterrel még külön kellett szórakozni hogy működjön rendesen.

    Most egy másik számítógépről írok, ami tökéletesen működik a wifivel egyetemben.

    Valaki tudna adni tippet? Néztem vannak külön programok amik ennek a törlésére vannak de nem tudom mennyire megbízhatóak. Újrahúzás lesz a vége?

    A válaszokat előre is köszönöm.

    [ Szerkesztve ]

    All that and a bag of chips

Új hozzászólás Aktív témák