Hirdetés
- Samsung Galaxy S21 Ultra - vákuumcsomagolás
- Máris megvásárolható az Ulefone új RugKing szériája
- Bemutatkozott a Poco X7 és X7 Pro
- Megbüntették, ezért feloszlatná az EU-t Elon Musk
- Elindult a One UI 8.5 béta program
- Xiaomi 15T Pro - a téma nincs lezárva
- Honor Magic6 Pro - kör közepén számok
- Megvan, mikor gyónja meg a Vivo az iPhone-másolást
- Samsung Galaxy A54 - türelemjáték
- Samsung Galaxy S25 - végre van kicsi!
Új hozzászólás Aktív témák
-
vakablak93
őstag
válasz
hegedus001
#47
üzenetére
Szerintem nem volt, de csináltak.
Na igen, azt a kort éljük hogy, a gyártók mondják meg még azt is mit gondoljunk...Ezt én is így értelmeztem.
Ez elég fura akkor, tegyük fel tettszik valakinek ez a borzalom.
Nem tudom így turistáskodva ha az embernek nincs nete, mi a fenét csinál egy ilyen funkcióval? Elég hülyén hangzik...
Így kb beletenni is kár volt.
Végeredményben ez a mobil kamerák nélkül kb. érsekesebb lenne.Én is utálom, műanyag túlszaturált borzalom a legtöbb. Marad a RAW ha mobilban jót akar az ember.
Ez az ami idegesítő, az elvileg point&shot cuccoknál.
IPhoneom már volt, azt a rendszert még annyira se viselném el, mint a cikkbeli Honor kameráit.Mit nem adnék ha a Fuji kiadna egy Fuji mobil appot amiben, a filmszimulációkkal kattingathatnék mobilon is. 🤤🤤🤤🤤🤤
A charge a igazi, szándd rá, 15 év múlva is meglesz még. Ráadásul van rá 25 év gari.
- Ezt megjegyzem, bár ahogy nézem jobb ha leteszek róla, amilyen ára van 🥶 -
niof
veterán
válasz
hegedus001
#44
üzenetére
Nem használom a FB-ot...
-
niof
veterán
válasz
hegedus001
#42
üzenetére
Leatherman-t én eddig csak egy haverét használtam, pár hónapig nálam volt, mert itt felejtette. Kicsit sajnáltam, mikor elvitte. De akkor eldöntöttem, hogy majd egyszer veszek. Viszont nekem olyan kell majd, aminek cserélhető a vágóéle, mert az nem pálya, hogy elmegy az éle, aztán utána az a rész használhatatlan.
-
niof
veterán
válasz
hegedus001
#39
üzenetére
Volt is, meg most is van Victorinox bicskám (eredeti, egy hivatalos honi forgalmazónál vettem), és hadd ne értsek egyet. Csak azért tartom, mert a melóban kell valami az ebédhez, ami valamivel többet ér, mint az éttermi botok, amiket késként adnak. De azt semmiképp nem tartom előnyének, hogy kb. hetente fenni kell, mert nagyjából attól elmegy az éle, ha ránézek. Persze értem a mögöttes koncepciót, hogy szinte bármivel meg lehet fenni, akár egy lapos kavicson is, na de akkor is, ez inkább vicc kategória.
Ha meg mindenképp a multitool képességei miatt emeled piedesztálra, akkor sokkal inkább egy Leatherman. Jobb anyagok, több funkció, sokoldalúbb. De az sem ér fel a külön-külön kapható szerszámok minőségével.
Amúgy meg én egy szóval sem mondtam, hogy a cikkben, vagy a topikban valaki sírt emiatt, csak általánosságban megjegyeztem, hogy én már ilyen jellegű hozzászólásokat/véleményeket sokszor olvastam/hallottam ezzel a témával kapcsolatban.
Az AI-s résszel egyetértek.
-
xhege
veterán
válasz
hegedus001
#37
üzenetére
Szerencsére elég otthonosan mozgok a Lightroomban (nyilván a saját szintemen, mert nem vagyok profi fotós).
Előbb vagy utóbb rászánom magam az RX100-ra
-
niof
veterán
válasz
hegedus001
#34
üzenetére
Igen, és a svájci bicska is egy fos, alapvetően az összes funkciójára jobb, ha céleszközt választ az ember. Talán a dugóhúzó az egyetlen kivétel.
Szóval, a mondandómnak az volt a lényege, ha tudjuk, hogy mit veszünk, akkor a hátulütőit is ismerni kell. Az nem állja, hogy veszek valami öszvér megoldást, és utána panaszkodok, hogy nem tudja azt, amit a natív eszköz. Összeszámolni sem tudnám, hogy hányszor hasonlították emberek a telefonok kameráját mondjuk hagyományos fényképezőgépek képességeihez. Pedig ez nem áll meg, már csak ha a szenzorok fizikai képességeit tekintjük sem. Az meg, hogy AI-val, vagy hagyományos szoftverekkel hogy van javítva a kép, nem releváns. -
xhege
veterán
válasz
hegedus001
#33
üzenetére
Igen, én is csak a legjobbakat hallottam, olvastam láttam az RX100 kapcsán. Tökéletesen leírtad, hogy nekem mire kellene: túra+ utazás + családi fotók. Ahogy írtam van egy régi Nikon tükörreflexes is itthon, de annyira nem szeretnék elmélyedni a fotózásban, vagy ahogy te fogalmaztad nem feltétlenül szeretnék továbblépni.
Új hozzászólás Aktív témák
- Samsung Galaxy S21 Ultra - vákuumcsomagolás
- Warhammer 40.000
- HiFi műszaki szemmel - sztereó hangrendszerek
- Sorozatok
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- Máris megvásárolható az Ulefone új RugKing szériája
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- alza vélemények - tapasztalatok
- Spórolós topik
- Gaming notebook topik
- További aktív témák...
- Csak Kipróbált AGM G3 Pro 12/512GB jól használható Hőkamerával!
- Apple iPhone 15 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Apple iPhone 13 128GB, Akku: 85%, Normál, Kártyafüggetlen, Töltővel, 1 Év Garanciával!
- Apple iPhone 15 128GB Akku: 90%, Normál, Kártyafüggetlen, Töltővel, 1 Év Garanciával!
- Samsung Galaxy S25+ 12/512GB, Normál, Kártyafüggetlen, Töltővel, Dobozzal, 1 Év Garanciával!
- Telefon felvásárlás!! Samsung Galaxy A70/Samsung Galaxy A71/Samsung Galaxy A72
- BESZÁMÍTÁS! ASUS TUF A17 FA707NV notebook - R7 7735HS 16GB DDR5 1TB SSD nVidia RTX 4060 8GB WIN11
- LG 65G4 - 65" OLED evo - 4K 144Hz & 0.1ms - MLA Plus - 3000 Nits - NVIDIA G-Sync - FreeSync Premium
- 157 - Lenovo LOQ (15ARP9) - AMD Ryzen 7 7435HS, RTX 4060 (ELKELT)
- HP EliteBook 840 G7 i5-10210U 16GB 256GB FHD 400nit 1 év garancia
Állásajánlatok
Cég: BroadBit Hungary Kft.
Város: Budakeszi
Cég: ATW Internet Kft.
Város: Budapest
Előbb vagy utóbb rászánom magam az RX100-ra


