Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Silεncε

    őstag

    válasz Tikakukac #96896 üzenetére

    Nekem egy ventitakarítast+ uj pasztát kéne megejteni a laptopon, de kicsit félek, hogy kb teljesen szét kéne szedni az egészet, úgyhogy inkább így marad. Nem tudom, volt-e már takarítva, de talán az idle 46-50 fok annyira nem rossz.

    Viszonta billzet csere az tényleg 2 csavar+ a csatlakozó, nem tudom az újabb gépeken mennyivel lett bonyolultabb

    [ Szerkesztve ]

  • Ed_007

    aktív tag

    válasz Tikakukac #96896 üzenetére

    Legalább 100 darab X220-at és X230-at szedtem szét. Legalább. Szerintem menne csukott szemmel is. Fedlap és kijelző-bezel cserének 90%-ban úgy kezdek neki, hogy elmondom: nem tudom garantálni, hogy minden létező patent és csavar ki fog jönni és minden 100%-os lesz. Aki ilyet ígér az hazudik, de minimum bolond.

    Az X220 és 230 azért nem mai darab. A T460p-m kb fél éves... azért nem hiszem, hogy itt berohadt csavarok, elöregedett patentok és hasonlók lennének. A Lenovo azért szerencsére többnyire szerelhető maradt.

    Nem arról van szó, hogy van egy sz.r gép, amin lehet mindent próbálni, mert úgysem lehet rontani rajta, és örülünk, ha bármi előrelépés lesz, hanem van egy tök jó, hibátlan gép, amin szeretném az egyébként problémamentes angol billentyűzetet egy vadiúj magyarra cserélni...

    Autószerelő sem fog a világ összes típusának összes alkatrészéhez úgy nyúlni, mintha csak egy sört nyitna ki.

    OK, ezért is írtam, hogy olyan kellene, akinek már gyakorlata van benne. Nem akarok én senkire semmit sem ráerőszakolni, ha még nem találkozott a típussal, semmi gond, de rá nem bíznám.
    Szép dolog az önbizalom és az általános szerelői rutin, de a tudást és típusismeretet nem pótolja.
    Te is biztosan gyakorlottabb vagy a századik T230 után, mint az első előtt voltál. ;)

Új hozzászólás Aktív témák