Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SeniorTilla

    veterán

    válasz Kussolj #45255 üzenetére

    Azért nem kaptál ott választ, mert azok a cégek, akik fizetik az "okos" hozzászólókat (akik a legtöbb tanácsot adják futószalagon), nem forgalmaznak RENEW gépeket :) inkább nem nevesítek, de sokan tudják, kikről van szó. :) Na de én most válaszolok neked, akárhol is veszel gépet, talán hasznos lesz.

    Én most is 1040-esen dolgozok. Ez egy vékony gép, karcsú, könnyű. Nem munkaállomás, de nálam napi 6-8 órában használva is atomstabil és hangtalan. Ezt tisztelem benne a vékonysága miatt, a többi hasonlóan vékony gép sokkal hangosabb szokott lenni.

    Az SVA panelje is rendben van, az IPS persze jobb, de nem mindegyik IPS, pl. ahol nagyon túlhúzzák a színeket, az inkább rossz mint jó. Én magam is kellemesen csalódtam az SVA-ban amikor az első PB 470-eseket, vagy az elitebookokat megláttam. Szidják néhányan, de csak okoskodnak, nincs vele semmi baj. Én - nagyon leegyszerűsítve - úgy tesztelek, hogy ha tudok a géppel dolgozni egész nap és nem folyik ki este a szemem, akkor jó a kijelző. És persze legyen szép képe élethű színekkel és széles kontraszt-tartománnyal.

    A renew gépek minőségéhez sokat elárul, ha megnézed milyen értékeléseim vannak, ezek főleg a gépeknek szólnak, amiket eladok. Nem ütött-kopott, hanem új állapotút képzelj el, teljeskörű gyári garanciával.

    Vannak persze hulladékok is a piacon, mindig is voltak, ezeket ki lehet szűrni, és akkor nem fogsz csalódni egy reufrb gépben. Manapság ami a lenovo-val is megy, az nem egyszerű. A magyar szervizben leselejtezett és kicserélt, ott dolgozók által szinte elektronikai hulladék áron megvett és otthon megszögelt gépeket árulják páran a neten. Olyanokat hallottam vissza ügyfelektől, akik venni akartak tőlük... inkább hagyjuk.

    [ Szerkesztve ]

    HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

  • SeniorTilla

    veterán

    válasz Kussolj #51001 üzenetére

    Kussolj
    csendes tag

    ez marha jó :D :D :D

    Privacy Screen-est ne vegyél, sokat ront a képminőségen és a fényerőn kikapcsolt állapotban is, bekapcsolva pedig katasztrófa. A sureview rétege mindig ott van a kijelző előtt. Csillog, fakul oldalról, stb-stb. Csak office feladatokra való maximum

    [ Szerkesztve ]

    HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

Új hozzászólás Aktív témák