Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • spookei

    csendes tag

    válasz Melack #657 üzenetére

    Szia! Megérkezett a "drágaszágom" HT17Pro :DD Itt vannak a kért képek, ide töltöm majd fel az irományomat is: [link]
    A hátlapot levéve az akksi érintkezőiről le kellett venni kis fóliát és az ujjlenyomat olvasóról is. Van rajta gyárilag is egy "sima" kijelző védő fólia a HomTom feliratos-os fólia alatt. Meg még egy ajándék kijelző védő fólia a dobozban is. Szilikon tok is grátisz, jól illeszkedik, slim-vékony fajta. A gyári kijelző védő fóliát levettem, mert rendeltem hozzá egy Tempered Glass edzett üvegfóliát [link]. A flip-tok nem nyerte el a tetszésemet, mert azt hittem, hogy a telót majd bele kell pattintani egy keretbe vagy a sarkokon tartó fogakba, de nem. Ragasztani kellene 2x11 cm ragasztó csík segítségével. Ez jól látszik a képeken. Illetve az értesítési led-nél nincs "lyuk", csak a fül-hangszórónál. Ha a gyári szilikon tokkal együtt ragasztanám be, akkor pedig már kicsinek tűnik a flip-tok. Nekem ez nem gond, mert az üveg fóla megért ennyit ill. rendeltem az ebay-ről egy bújtatós-kihúzúfüles tokot [link] a legnagyobb méreteben (ez még nem jött meg).

    HomTom HT17 Pro Android 6.0 R09 20170104

Új hozzászólás Aktív témák