Új hozzászólás Aktív témák
-
King Unique
titán
válasz
Corvin0716 #54714 üzenetére
• Mármint ha ilyen probléma van, akkor lehet hogy a telepítés előtt tárolóhelyként lett beállítva az SSD és nem lett eltávolítva onnan.
• Ha nem az előbbi a gond, akkor kérdés, hogy támogatja-e a PC, az alaplap és annál a BIOS az M.2 PCIe NVMe SSD-ket, az arról történő bootolást.
• Ha esetleg OEM SSD-ről van szó, az is okozhat telepítési és bootolási problémákat. Példa: [link], [link].
• Ha nem az előbb felsoroltak a probléma forrása, akkor lehetőség szerint másik PC-be téve is ki kellene próbálni az SSD-t.
HDD probléma (nem adatmentés)
Már a topik címéből is elég egyértelmű, hogy HDD problémákkal és nem pedig SSD problémákkal foglakozik...
SSD probléma ügyben tessék a Flash SSD topikban érdeklődni, ott folytatni, vagy ha Windows specifikus, akkor értelemszerűen az adott Windows rendszer topikjában! Tehát vagy az előbbiben, vagy az utóbbiban.
-
Corvin0716
tag
válasz
Corvin0716 #53154 üzenetére
Sikerült helyreállítani a dolgokat. Szerencsére nagyobb volt a füstje, mint a lángja.
-
válasz
Corvin0716 #53150 üzenetére
Mutasd a lemezkezelőt..
-
Cs1csó
titán
válasz
Corvin0716 #53150 üzenetére
Huh, először is valami külső eszközre mentsd le az adataidat. Ezután én egy telepítős pendrive-ról boot-olva amikor eljutsz arra a részre hogy "hova" telepítsd minden partíciót törölnék ekkor lesz ugye egy "0"-ás (SSD) és egy "1"-es (HDD) vagy fordítva.
Ekkor telepíteném az SDD-re.Remélhetőleg jön itt valaki kreatívabb, de tuti a legfontosabb, hogy legyen lementve minden.
-
djculture
félisten
válasz
Corvin0716 #36901 üzenetére
Sok minden lehet ez akár egy trójai is vagy alaplap hiba úgyhogy vidd be.
-
djculture
félisten
válasz
Corvin0716 #36896 üzenetére
Satás a vinyó vagy ide? Ha ide akkor tűvel a tápcsati palástjait kikell szedni és egyenként összébbnyomni majd kihajtani a palástját visszadugni és visszaakad. Ide tápcsatinál gyakori hogy az érintkező palást szétnyomódik és nem ad megfelelő átmenetet így.
-
tomp
félisten
válasz
Corvin0716 #36896 üzenetére
Huhh!
Adatkábel csere, tápkábel csere. Ha a hiba továbbra is meglesz, szerviz. -
tomp
félisten
válasz
Corvin0716 #36894 üzenetére
Először nézd meg a HDSentinellel az állapotát. A csak egy oldali rögzítés elég meredek. Azért van súlya a vinyónak.
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- AliExpress tapasztalatok
- Nintendo Switch 2
- Kertészet, mezőgazdaság topik
- EAFC 25
- Yettel topik
- Le Mans Ultimate
- Honor Magic6 Pro - kör közepén számok
- Mielőbb díjat rakatnának a görögök az olcsó csomagokra az EU-ban
- Soundbar, soundplate, hangprojektor
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 9***(X) "Zen 5" (AM5)
- További aktív témák...
- BESZÁMÍTÁS! 4TB Samsung 870 EVO SATA SSD meghajtó garanciával hibátlan működéssel
- Seagate BarraCuda 3.5 8TB 5400rpm 256MB SATA3 (ST8000DM004) új, original, recertified 3 év gar
- 120gb Samsung SSD / HDD-k ( 1-1.5 - 2TB )
- Samsung 860 Evo/ 850 Pro 1TB SSD-k állapottól függően 18-28k között
- SATA 500GB Bazár (Kingston A400, Crucial MX500, Adata SU800 stb.) frissítve:06.19
- Bomba ár! Dell Inspiron 15 5578 2in1: i7-7GEN I 16GB I 256SSD I 15,6" FHD Touch I Cam I W11 I Gari!
- Samsung Galaxy S23, 8/128 GB, Kártyafüggetlen
- VÉGKIÁRUSÍTÁS - REFURBISHED - Lenovo ThinkPad 40AC Thunderbolt 3 docking station
- AKCIÓ! Lenovo Legion Slim 5 16AHP9 notebook - R7 8845HS 16GB RAM 512GB SSD RTX 4060 8GB Win11
- LG 65C2 - 65" OLED evo - 4K 120Hz 1ms - NVIDIA G-Sync - FreeSync Premium - HDMI 2.1 - PS5 és Xbox!
Állásajánlatok
Cég: PC Trade Systems Kft.
Város: Szeged
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft
Város: Budapest