Hirdetés
- Yettel topik
- Külföldi prepaid SIM-ek itthon
- iPhone topik
- Telekom mobilszolgáltatások
- Samsung Galaxy Watch5 Pro - kerek, de nem tekerek
- Samsung Galaxy S25 Ultra - titán keret, acélos teljesítmény
- Töltő már van a Galaxy S26 Ultrához
- Milyen okostelefont vegyek?
- Vivo X300 Pro – messzebbre lát, mint ameddig bírja
- Mozgás közben is megtalálhatod az Apple új nyomkövetőjét
Új hozzászólás Aktív témák
-
djculture
félisten
válasz
Antonius1978
#25848
üzenetére
Szia. Első körben külön külön teszteld le a memtesttel mindkét modult, hogy rá lehessen jönni hogy melyik döglött meg. Elég nagy esély van hogy az egyik 2gigás modul lett hibás, ha így van az sajnos fizikai nem tudod javítani csak vehetsz helyette egy másikat.
Ha mindkettőre hibát dob az már más kérdés vagy külön külön egyikre se fog az megint. Mindkettőre van magyarázat. De egyelőre ezt tudjuk, teszteld le külön külön mindkettő modult/ mindig csak az adott modul legyen betéve a lapba másik nem/.
-
djculture
félisten
válasz
Antonius1978
#25834
üzenetére
Akkor nincs baj a vinyóval, a short test csak regisztrált változatban megy végig az nem hiba. Ez csak megerősíti a gyanúmat hogy a memória szintjén lehet probléma.. Ez lehet maga a rendszer ram modul vagy a proci gyorsítótár is. Memtest a te barátod első körben.
[link] -
djculture
félisten
válasz
Antonius1978
#25832
üzenetére
Úgyis egyből az áttekintés fog megnyílni, ha több vinyó van akkor kiválasztod a bal oldalon lévő listából amelyikre kiváncsi vagy.
-
mr_ricsi
veterán
válasz
Antonius1978
#25829
üzenetére
"Amit javasolsz, az az, hogy pl rajta van egy ISO a vinyomon, a masik geppel nyissam meg a sajat vinyomrol es telepitsem a haver gepere ?"
Nem, én azt javasoltam, hogy a HDD-dről néhány fotót nézz meg a haverod gépén."Mit ertesz "huzas" alatt ?"
A processzor gyárinál magasabb órajelen való használatát."A testprogramot leszedtem, SeaTools for Windows"
Nem, amit én írtam, annak SeaTools for DOS a neve. -
djculture
félisten
válasz
Antonius1978
#25829
üzenetére
Azért szerintem nyomj egy memtestet meg a vinyóra nézzél rá hdsentinellel előtte.
-
djculture
félisten
válasz
Antonius1978
#25816
üzenetére
Az inkább memória hibára utal, főleg abböl lehet felismerni hogy a crc mindig a csomagolás más részénél dob hibát.
-
mr_ricsi
veterán
válasz
Antonius1978
#25816
üzenetére
"Mifele program, vagy mi szukseges ahhoz, hogy megnezzem hogy ep-e a cache ?"
A HDD-t rakd át egy másik gépbe, ami jól működik. Itt a HDD-dről kezdj el olyan régebben rámásolt képeket nézegetni, amelyeket annak idején néztél, és jók voltak.
Ha a képek hibásan jelennek meg, akkor a HDD-det kell tovább vizsgálni, ha a másik gépben jó, akkor a saját gépedet kell teszteni. (Első körben a húzást szüntesd meg, aztán pedig memória és proci tesztek jöhetnek.)A HDD további vizsgálatához pedig a gyártója honlapjáról a tesztprogram ajánlott.
Új hozzászólás Aktív témák
- iPhone 13 Pro Max 128GB 100% (1 év Garancia)
- BESZÁMÍTÁS! ASRock B450 R5 5600X 16GB DDR4 512GB SSD RTX 3060 12GB Zalman Z1 Plus Cooler Master 750W
- Microsoft Surface Pro 7+ - Újszerű, billentyűzettel és ceruzával
- BESZÁMÍTÁS! 10TB WD Purple Pro SATA HDD meghajtó garanciával hibátlan működéssel
- BESZÁMÍTÁS! ASUS H510M i3 10105F 16GB DDR4 240GB SSD 1TB HDD GTX 1050Ti 4GB Zalman T4 ADATA 600W
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: ATW Internet Kft.
Város: Budapest


